FIFA 2011 - МФЛ

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
ЗАПОЧНУВАМЕ СО ПРИЈАВИ ЗА ПРВА МАКЕДОНСКА ФУДБАЛСКА ЛИГА.

--- надополнето ------ надополнето ---

СЕ ИГРА СО ПАЧ 1.0.1.
ПРАВИЛАТА СЕ : LEGENDARY , 6 min, NORMAL.
ХОСТИРА ТОЈ ШТО Е ДОМАЌИН НА СРЕДБАТА, КАКО ШТО КЕ БИДЕ ДАДЕНО ВО РАСПОРЕД.
ДОКОЛКУ НА ГОСТИНОТ МУ ПАДНЕ НЕТ ИЛИ СЛИЧНО , КАКО ДОКАЗ ПРАЌА СЛИКА ОД СОСТОЈБАТА МОМЕНТАЛНА-ЗНАЧИ НА СЛИКАТА ТРЕБА ДА СЕ ГЛЕДА МИНУТА ВО КОЈА Е ПРЕКИНАТА СРЕДБАТА И СЛ.

--- надополнето ---

ДОКОЛКУ СЕ ФОРМИРА ЛИГА ПОТРЕБЕН Е ЕДЕН СОРАБОТНИК ЗА ОРГАНИЗАЦИЈА НА ЛИГА.
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Се пријавувам.

goodlife_filipsis

Мислам дека место на Normal треба да се игра на Fast. Секогаш сме играле на Fast а и така се игра.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Абе на Normal ќе играме затоа што има лаг, не се губите. Се пријавувам, qetpoi ник на Gameranger.
 
Член од
11 март 2008
Мислења
144
Поени од реакции
60
wachira.
се надевам нема да ми се случува работи како на турниров.
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
АЈДЕ УШТЕ ПРИЈАВИ!!! ПРИЈАВУВАЊЕ ЗА ЛИГА ДО СРЕДА, САБОТА И НЕДЕЛА 1 и 2 КОЛО.

 
Член од
24 октомври 2010
Мислења
36
Поени од реакции
2
Се пријавувам, DEX-SCORP_ (DEX ми беше никот ама го сменав,да не иди до забуна :D)
 
Член од
4 декември 2009
Мислења
3.244
Поени од реакции
2.762
Абе на Normal ќе играме затоа што има лаг, не се губите. Се пријавувам, qetpoi ник на Gameranger.
Колку може поише да има лаг жити се ако се игра на Fast? Примети ја разликата да изигаш еден натпревар на Normal и еден на Fast. Се е различно. Јас останувам на тоа дека би требало да се игра на Fast.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom