FIFA 11 TУРНИР

Дали има заинтересирани за фифа 11 турнир


  • Вкупно гласачи
    9
  • Гласањето е завршено на .
Член од
16 јануари 2011
Мислења
15
Поени од реакции
0
Започнуваме со пријави на фифа 11 турнир
 

Xak

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.608
Поени од реакции
464
Јас сум за :) Xbox 360/PS3 verzija ili PC?
 
Член од
16 јануари 2011
Мислења
15
Поени од реакции
0
pc
--- надополнето: Jun 5, 2011 8:03 PM ---
Turnirot se igra sekoj od svojot komp
 

Kajgana Shop

На врв Bottom