FemDom - Женска доминација!

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Weird0, 5 декември 2017.

 1. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.638
  Допаѓања:
  3.553
  Мазохизам, толку.
   
 2. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  10.216
  Допаѓања:
  4.961
  [​IMG]
   
 3. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  5.021
  Допаѓања:
  13.331
  Like i said, пишав на темава и наебав. Ти пак јади лајна...
   
 4. Shahbaz

  Shahbaz Северен Шиптaр

  Член од:
  15 октомври 2013
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  688
  Штубава тема, пиши, да си поприкажеме!
   
 5. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  5.021
  Допаѓања:
  13.331
  Нема што да си кажуваме, на колена!
   
  На Mr.White, Evergrin20, pericad и уште 4 други им се допаѓа ова.
 6. Shahbaz

  Shahbaz Северен Шиптaр

  Член од:
  15 октомври 2013
  Мислења:
  371
  Допаѓања:
  688
  Господарке, имате пп.
   
  Daedalus, Agda Beata, Solaire of Astora и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Daedalus

  Daedalus Гостин

 8. Klin

  Klin Колце

  Член од:
  6 јануари 2014
  Мислења:
  3.142
  Допаѓања:
  3.768
 9. Evergrin20

  Evergrin20

  Член од:
  18 јули 2015
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  Те молам јас да ти бидам роб ❤
   
 10. Evergrin20

  Evergrin20

  Член од:
  18 јули 2015
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  Многу би сакал да бидам доминиран од некоја преубава девојка во секаква можна смисла
   
 11. Sila83

  Sila83

  Член од:
  8 август 2018
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  14
  Озрази желба јас би те Доминирал :)
  Имам лисици вистински и кожни лисици само изрази желба
   
 12. Evergrin20

  Evergrin20

  Член од:
  18 јули 2015
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  1
  Нека сподели некој некакво искуство ако има, јас имам еднаш само лижено нога на девојка пред 4 месеци и од тогаш уштр повеќе ми се роди желба да бидам роб на некоја убава дама ❤
   

Сподели преку: