Fantazija.mk - играчки за возрасни и секси долна облека

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јуни 2019
Мислења
814
Поени од реакции
1.295
Каргото да не има ренгенски вид па да знае што има во пакувањето? :) Или во живот не си порачал онлајн или си користел услуги на пазарска продавничка што испраќа преку Карго Експрес и ги витка пратките во проѕирни ќеси за портокали - па затоа те прашувале што си порачал :)

Курирот ниту знае што подигнува, ниту пак може да види што има внатре (пакувањата се непровидни). На пратката никаде не пишува дека е испратена од “Секси шоп” или од “Фантазија”, а не мора да се користи ни вистинското име. Олабавете се и исполнете си ги фантазиите! :)
Шоферот на каргото има рендгенски вид. Кога ти до донесе на домашна адреса испрашува те што си порачал. Така кај мене од секогаш е било без разлика од кај ќе порачам. Последно што имам порачано е тегови и испитуваа ме од каде сум ги порачал и они да си порачале.

Затоа јас пластична путка имам порачано од Али Експрес на пакетот пишувате "kids toy" и мака си немаше кога ми ја донесе поштарот.
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
24
Поени од реакции
59
@Acid супер идеја и само напред.

Имам едно барање до вас, увезете некоја тура флешлајт односно пластични пички, еве јас сум прв заинтересиран да купам.
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
814
Поени од реакции
1.295
@Acid супер идеја и само напред.

Имам едно барање до вас, увезете некоја тура флешлајт односно пластични пички, еве јас сум прв заинтересиран да купам.
И јас сакам таква путка да купам. Ама тие немаат достава. И да имаа достава да ја испорачат путката, ќе бараа нашиве со 18 посто данок да ја даночат...Па коа ќе ја отворат на царина..па кога ќе видат дека у кутијата има путка...Искрено мене срам ми е.
 
Член од
8 октомври 2020
Мислења
24
Поени од реакции
59
@Acid нѐ игнорира за барањево… Робава што ја продавате е досега видена во други секс шопови во државава… А никаде нема флешлајт, ако го увезете сигурен сум дека цела прва тура ќе ја продадете за неколку денови.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
@Acid нѐ игнорира за барањево… Робава што ја продавате е досега видена во други секс шопови во државава… А никаде нема флешлајт, ако го увезете сигурен сум дека цела прва тура ќе ја продадете за неколку денови.
Не си разгледал убаво :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom