Fantasy UEFA EURO 2020

Член од
14 март 2010
Мислења
16.842
Поени од реакции
15.992

да не го тупиме многу, тие што играат фантази премиер лига, фантази лш знаат како одат работите.
-правила на играта https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/news/0268-121c6d842f48-45f4db182115-1000--euro-2020-fantasy-rules/
-линк за креирање на тим https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/create-team
кодот за влез во Кајгана ЕУРО 2020 лигата
84QCEGWM06

фантазито го има и на плеј стор.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.869
Чисто да ве потсетам дека стапија мерки за играва, да знаете, да не се зезнете

1620856960021.png
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.150
Поени од реакции
25.752
@Io Sono Interista темата може да се премести во подфорумот Uefa Euro 2020 како би ја виделе повеќе членови.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.888
Поени од реакции
14.438

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.172
Поени од реакции
81.245
уште две и пол недели
почнете со време, да не биде набрзина на крај
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.477
Поени од реакции
58.720
Се извинувам, дури сега го видов тагот. Ја преместив темата.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.164
Поени од реакции
84.869
Еве, јуни сме.......колку македонци ќе имате во тимот? :D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.172
Поени од реакции
81.245
еден, истиот кој го имаат и многу други
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.172
Поени од реакции
81.245
Еве ви код за една домашна лига - 85MDZKCJ01
(даваат друштвени игри за прво и второ место)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom