Fantasy UEFA EURO 2020

Член од
14 март 2010
Мислења
16.846
Поени од реакции
16.006

да не го тупиме многу, тие што играат фантази премиер лига, фантази лш знаат како одат работите.
-правила на играта https://www.uefa.com/uefaeuro-2020/news/0268-121c6d842f48-45f4db182115-1000--euro-2020-fantasy-rules/
-линк за креирање на тим https://gaming.uefa.com/en/uefaeuro2020fantasyfootball/create-team
кодот за влез во Кајгана ЕУРО 2020 лигата
84QCEGWM06

фантазито го има и на плеј стор.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.169
Поени од реакции
84.884
Чисто да ве потсетам дека стапија мерки за играва, да знаете, да не се зезнете

1620856960021.png
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
14.158
Поени од реакции
25.791
@Io Sono Interista темата може да се премести во подфорумот Uefa Euro 2020 како би ја виделе повеќе членови.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.888
Поени од реакции
14.438

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.275
Поени од реакции
81.447
уште две и пол недели
почнете со време, да не биде набрзина на крај
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.479
Поени од реакции
58.748
Се извинувам, дури сега го видов тагот. Ја преместив темата.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.169
Поени од реакции
84.884
Еве, јуни сме.......колку македонци ќе имате во тимот? :D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.275
Поени од реакции
81.447
еден, истиот кој го имаат и многу други
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
44.275
Поени од реакции
81.447
Еве ви код за една домашна лига - 85MDZKCJ01
(даваат друштвени игри за прво и второ место)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom