Fantasy Premier League 2020/21

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.272
хехе 2цата ги иам, Митар капитен хехе оби добриот играч на фантази според самиот себе.

И нормално трет напаѓач, Марсијал. :)
Брату матер ни ебаа овие со Сон и Кејн. :D

Ако ми кажеш дека имаш некој од овие двајца, те ебав! :D
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.157
Поени од реакции
107.587
Имам 1 поен од одбраната, до душа со тројца играм ама... :) Лани почнав со двајца од Јунајтед, Погба и Рашфорд, едниот ќе пуцал пенали а другиот ќе бил алфа и омега, дно допреа првите 10 кола се да им ебам. Сеа Рашфорд и Марсијал али поздрав, одма ќе летаат следни 2 кола двајцата, ти ебам тоа умрената екипа со умрени играчи. Искористив вајлд карта зашо попара ми беше составот прво коло и никако не можев асален тим да составам... Немам играчи од Сити, браво за мене. Ќе го дадам следно коло Рашфорд за Бруно, пошо ПУЦА пенали се да му ебам, а после Марсијал за некој друг, не знам колку пари ќе имам. Да не ги имав Калверт Левин и Ричарлисон 0 поени ќе имав колово.
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Мурињо ти си? Си ги лупнал сите пари на голман и одбрана. Ти треба сосема нови играчи, ќе мораш вајлд карта да сјебеш ко мене. Абрахам не верувам да игра, Ван Бисака и Белерин ни асистенции ни клин шит ни гола немаат. Вествуд и Траоре исто поени не носат. Имаш поефитини голмани што носат повеќе поени.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.522
ces.png


Можете слободно да ме рачунате во тие пакистанците, индијците и африканците.
Се мислев за Ауба да го тргнам и да го оставам Мане, ама па така Мане немаше да мрдне.
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Со кој памет бе Вернер умрениот го ставив од старт на сезона? А убоо си сакав Кејн ама ај се излажав викам да не ми се одлепат другиве сите Вернер го имаат ако се разгази а Кејн да флопне ко што има обичај на старт од сезона ќе го јадем. Ама сега више тоа е, нека седи Вернер полесни утакмици има ќе му дадам фора уште наредниве 2 против ВБА и Кристал Палас. А овја Сент Максимин ќе лета ко партал одма по завршуење на колово.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.522
Со кој памет бе Вернер умрениот го ставив од старт на сезона? А убоо си сакав Кејн ама ај се излажав викам да не ми се одлепат другиве сите Вернер го имаат ако се разгази а Кејн да флопне ко што има обичај на старт од сезона ќе го јадем. Ама сега више тоа е, нека седи Вернер полесни утакмици има ќе му дадам фора уште наредниве 2 против ВБА и Кристал Палас. А овја Сент Максимин ќе лета ко партал одма по завршуење на колово.
Моментот кога ќе го продадеш, ќе даде гол-два.
Пиши тука кога ќе е, да го купам.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.633
Поени од реакции
3.648
И ја беше едн од тија шо га продадеа Сон претходната недела, ај па мош Де Брујн ќе дае 5 гола ќе ме изваде :icon_lol:
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.471
Поени од реакции
5.474
Кој е овој Даглас и зашто од цела одбрана на Лидс баш него најдов да го зеам?





Untitled.png
 

Mojso

uneducated knob
Член од
14 септември 2009
Мислења
4.619
Поени од реакции
12.431

Kajgana Shop

На врв Bottom