Fantasy European Qualifiers (France 2016)

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.537
Поени од реакции
42.781

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.537
Поени од реакции
42.781
Дани е на rampage со игрициве :D
5 на јаху, 4 од црногорецот, 3 од УЕФА, англиска втора, трета и четврта лига (3 во 1 е таа), и ФПЛ од 2 профила :D

Ваљда не заборавив некоја :D
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.919
Поени од реакции
35.186
Да не праам слика..

Карнезис
Холебас - Рамос - Влар
Милер - Де Брујн - Михтаријан - Јармоленко
Ибрахимовиќ (С) - Џеко - Руни​
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.919
Поени од реакции
35.186
Да не праам слика..

Карнезис
Холебас - Рамос - Влар
Милер - Де Брујн - Михтаријан - Јармоленко
Ибрахимовиќ (С) - Џеко - Руни​
Колку глуп испаднав само ич не ми текна да проверам кој со кој игра и го ставив Ибрата капитен, а Германија може 5 да даде денес. Грците примија гол, а ние залетавме и голман и одбрана од нив. :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.537
Поени од реакции
42.781
Колку глуп испаднав само ич не ми текна да проверам кој со кој игра и го ставив Ибрата капитен, а Германија може 5 да даде денес. Грците примија гол, а ние залетавме и голман и одбрана од нив. :D
Без грци во одбрана, не ја бива играва.

Пази Гибралтарциве кога ќе отидат во некој длабок минус... или Сан Марино, Фарски...
Па и на нив им ставиле цена по 3-4м... :(

Милер ми е капитен мене. Ваљда може и тука како на ЛШ, стави ги сите што играат денес, па кој ќе оплеска смени го со некој што игра утре :D

Не сум се пофалил.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.748
Поени од реакции
73.611
Без грци во одбрана, не ја бива играва.

Пази Гибралтарциве кога ќе отидат во некој длабок минус... или Сан Марино, Фарски...
Па и на нив им ставиле цена по 3-4м... :(

Милер ми е капитен мене. Ваљда може и тука како на ЛШ, стави ги сите што играат денес, па кој ќе оплеска смени го со некој што игра утре :D

Не сум се пофалил.
Ова е за следно коло тим бе :D
Германија-Полска у следно коло играат а ? Јако ќе биде да се гледа Полјаци како играат против Послска :D

@ManUtdChampions Ај па и ти колку сериозно си ја сфатил играва и така малку ја играат а и секако ќе заборавиш на играва до крај на квалификациите :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.537
Поени од реакции
42.781
Ова е за следно коло тим бе :D
Германија-Полска у следно коло играат а ? Јако ќе биде да се гледа Полјаци како играат против Послска :D

@ManUtdChampions Ај па и ти колку сериозно си ја сфатил играва и така малку ја играат а и секако ќе заборавиш на играва до крај на квалификациите :D
Истиот е и за сега де :D
Го сликав во my team, а не во latest points

...А и така не може прв да биде[DOUBLEPOST=1410118245][/DOUBLEPOST]Ги исплукав Фарски и ете ги гол дадоа :notworthy:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.748
Поени од реакции
73.611
Колку треба да си глуп да губиш од Фарски Острови :ROFLMAO:
 
На врв Bottom