Fantasy Champions League 2015/2016

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
29.916
Поени од реакции
35.175
За 3 дена почнува Лигата на Шампионите, па мислам дека е време и за Фантази ЛШ. Нормално, прво проверив @DaniBMW да нема отворено тема на форумов, гледам нема. Одма ми стана чудно, викам дали е можно да ја има заборавено?!? :D После тоа одам да проверам на uefa.com и...

А да повторам, за три дена почнува, cool. (y) :D
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.406
Поени од реакции
974
За ова излезе апликација ама само за ПС4, знае некој дали ќе ја има и на нивната страна за играње пошо уште ништо нема?
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
37.745
Поени од реакции
73.610
Значи темава уствари џабе е отворена :D
 
Член од
8 август 2011
Мислења
12
Поени од реакции
1
sto e rabotava ke ima godinava fantasy ili ke go pustat utre vo 20:40 ebate ?
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.509
Поени од реакции
42.691
Andrew рече демек денес.
И дa јa пуштaт, ќе имa нaвaлицa и ќе им пaдне сaјтoт.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.509
Поени од реакции
42.691
Технички проблеми.
Абе ако работи, зашто чепкаш?
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.509
Поени од реакции
42.691
Во тек се финалните тестирања.

Али нема логика сега да ја пуштат. Подобро од второ коло да почне, него ли вака.
Ај нека им падне на некој тест :D
 
На врв Bottom