Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Знае некој како се додава ГИФ на стори на ФБ за андроид? Гледав некои начини низ нет но кај мене не излева полето за ГИФ..
Автоматски споено мислење:


ЕДИТ: сега видов дека само за iOS моментално ја има опцијата
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Знае некој како се додава ГИФ на стори на ФБ за андроид? Гледав некои начини низ нет но кај мене не излева полето за ГИФ..
Автоматски споено мислење:


ЕДИТ: сега видов дека само за iOS моментално ја има опцијата
На Андроид нема опција за ГИФ.
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.963
Постои ли начин да вратам избришани пораки од Messenger?

Пробав download data од профил ама не ги враќа избришаните. Некој да знае нешто што функционира?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Постои ли начин да вратам избришани пораки од Messenger?

Пробав download data од профил ама не ги враќа избришаните. Некој да знае нешто што функционира?
Не мојт, заминати се тие.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Интересен новиот дизајн сличен како на мобилната апликација.
Темната верзија изгледа супер. Не замара толку очи
 
Член од
16 август 2015
Мислења
225
Поени од реакции
278
Zoso bilo koj so da share-ne na fb mene u notifications mi stiga ? I jas sto share-nuvam stvari kaj drugi lugje im stiga u notifications. I moite prijateli mi kazaa deka isto i niv im se slucuva toa .. kako da se ugasne ? Valjda neso novo e
 

Лаик

Романтичар
Член од
4 август 2018
Мислења
1.387
Поени од реакции
3.078
Како да го избришам/блокирам срањево ковид-19 инфо центар пошто нити сум го лајкувал нити мислам да учествувам во играва глобалистичка...отварање на "прва" да видам што перење (мозок) е у прашање и одма сличица од јога упражњавање и тако даље...а ја сум алергичен на такви работи и тако даље...
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.034
Поени од реакции
34.442
Zoso bilo koj so da share-ne na fb mene u notifications mi stiga ? I jas sto share-nuvam stvari kaj drugi lugje im stiga u notifications. I moite prijateli mi kazaa deka isto i niv im se slucuva toa .. kako da se ugasne ? Valjda neso novo e
Види да не сте си во Close Friends ставени меѓусебе, или пак да имате одбрано да ви стигаат нотификации на секој нов пост.
 
Член од
6 април 2014
Мислења
4.930
Поени од реакции
6.094
Sakam da napravam 1 fb pod drugo ime i prezime (laze) no samo sto ke go napravam nema ni 30 minuti odma fb mi go brise , sto e finta?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom