Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
13 септември 2010
Мислења
114
Поени од реакции
2
Можно ли е некако фејсбуко(или некоја друга апликација) сам да брише пријатели? o_O
 
Последно уредено:
H

HoT IcE

Гостин
Ми излезе голем проблем. Кога се логирам на фејсбук имам наместено да ми стигне код на телефонот. Еве веќе два дена неможам да се логирам на фејсбук заради тоа што не ми стигнува кодот на телефонот. А за уште поголема беда да биди, не користам фејсбук на телефон, се немам логирано на ниту едно друго место за да можам да влезам и изгасам глупава опција.
Мора нов профил да правам? Пошто ако поднесам за ебаново да се среди, има да се испуни еден формулар и треба да доставам слика од лична карта(лол) што нема да се деси. Несакам да сликам лична карта за нет, уште повеќе да праќам такви информации до фејсбук.
 
Член од
15 јуни 2014
Мислења
307
Поени од реакции
294
Ми излезе голем проблем. Кога се логирам на фејсбук имам наместено да ми стигне код на телефонот. Еве веќе два дена неможам да се логирам на фејсбук заради тоа што не ми стигнува кодот на телефонот. А за уште поголема беда да биди, не користам фејсбук на телефон, се немам логирано на ниту едно друго место за да можам да влезам и изгасам глупава опција.
Мора нов профил да правам? Пошто ако поднесам за ебаново да се среди, има да се испуни еден формулар и треба да доставам слика од лична карта(лол) што нема да се деси. Несакам да сликам лична карта за нет, уште повеќе да праќам такви информации до фејсбук.
Испрати лична карта, скриј го матичниот број. Што ќе откриеш? Тоа што веќе го знаат?
 
Член од
15 јуни 2014
Мислења
307
Поени од реакции
294
Кој да ти направи измама? Сопственикот? Ти не ја поставуваш јавно личната карта.
 
Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
После воведувањето на константно присутен статус online на skype за да ни ја пратат активноста на истиот, сега и фб му фали тоа што фирмите го блокираат за вработените, па ќе воведат нова алатка за следење на фб корисници 24 сата па и додека се на работа FB@Work
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
После воведувањето на константно присутен статус online на skype за да ни ја пратат активноста на истиот, сега и фб му фали тоа што фирмите го блокираат за вработените, па ќе воведат нова алатка за следење на фб корисници 24 сата па и додека се на работа FB@Work
Паметно кажано!
 
Член од
19 април 2010
Мислења
1.876
Поени од реакции
500
Zdravo,

Sakav da ve prasam nesto, imam eden Portal vo fb i ednas praviv Merge duplicate pages vo fb so americki IP i napraviv 7.000 lajkovi, sega nesto ne mozem mi doaga email od facebook Your merge request has been denied.

Dali nekoi moze da mi pomaga.
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Значи вака ... го сменив пасвордот на Фејсбук, но го заборавив и сега не можам да се уклучам, а проблем е што не го знам пасвордот ни на мејлот ... Начин некој да го вратам фејсбукот ???????
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.502
Значи вака ... го сменив пасвордот на Фејсбук, но го заборавив и сега не можам да се уклучам, а проблем е што не го знам пасвордот ни на мејлот ... Начин некој да го вратам фејсбукот ???????
Пробај со овој *******

или не пробувај да провалиш во туѓ профил
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.502
Прашав некој што знае да каже ако има некаква опција, а не " НЕКОЈ" да ми пишува нешто безврска
Пријателе, најчесто ваквите побарувања се ради немање доволно идеи како да се провали во туѓ профил. Верувам дека многу души би се согласиле со мене
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Пријателе, најчесто ваквите побарувања се ради немање доволно идеи како да се провали во туѓ профил. Верувам дека многу души би се согласиле со мене
Добро тоа е твое мислење, но не мораше ни да пишуваш нешто зошто очигледно не ми помогна
 

Kajgana Shop

На врв Bottom