Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Аднувам некого и ми се појавува ова
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.
И неам шанси никако да го аднам.
Врска неам зашто не можам инаце би пошол во тој report the problem ама што би им напишал?
 
T

Tetro

Гостин
Аднувам некого и ми се појавува ова
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.
И неам шанси никако да го аднам.
Врска неам зашто не можам инаце би пошол во тој report the problem ама што би им напишал?
и кај мене се појавува некогаш, пишувам репорт и после некое време пак се појавува
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
и кај мене се појавува некогаш, пишувам репорт и после некое време пак се појавува
Е фала ајде кажи ми како да им пишам во тој нивни report па да знам да чекам барем некаков feedback од нив.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
255
Поени од реакции
23
Аднувам некого и ми се појавува ова
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.
И неам шанси никако да го аднам.
Врска неам зашто не можам инаце би пошол во тој report the problem ама што би им напишал?
А да не не шупчат малку овие. Брат и мене ми се појавува незнам зошто. Немам аднато никој едно недела дена. ПОМОШ.
 
Член од
4 март 2007
Мислења
698
Поени од реакции
137
Како може пак да се ставам како администратор на група која сам ја основав и по грашка се избришав како единствен администратор, при назначување други за администратори?

Фала.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Како може пак да се ставам како администратор на група која сам ја основав и по грашка се избришав како единствен администратор, при назначување други за администратори?

Фала.
Никако.
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Значи група која нема администратор, т.е. има бивш администратор, неможе да има воопшто администратор веќе.

Сигурен ли си 100%?
Може да прашаш некој од моменталните администратори што е (пошто кажа дека си ставала администратори) дали ќе може да ти даде администраторство, али нема да ги имаш целосните права како head админ.

Освен така, другачие не бива 100%.
 
Член од
4 март 2007
Мислења
698
Поени од реакции
137
На жалост групата моментално нема но администратор ни модератор, само членови.
Може ли некако да се избрише ако сите членови ја напуштат или слично.
Името е важно........
 
Г

Грејвдигер

Гостин
На жалост групата моментално нема но администратор ни модератор, само членови.
Може ли некако да се избрише ако сите членови ја напуштат или слично.
Името е важно........
Епа тогаш нема спас. Но, може да креираш нова со исто име.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
1.540
Поени од реакции
1.671
Не можам да пуштам пораки во инбокс и не можам да пишам на зидот кај пријателите шо ги имам.
Да не знае некој шо е проблемот?
 
Член од
1 септември 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Дали има некој кој може да ми помогне кој има права на ФејсБук или било како Профилот на пријателка е злоупотребен не е хакнат профилот туку има отворено групи кој вулгарно се однесуваат за неа поради некој глупави расправиии во градот и неможат да се одмаздат на друг начин и го најдоа решението на ФејсБук ми треба помош кој може да ми помогне да ги избрише 2те групи... Повеќе инфромации ек добиете во приватна порака ве молам побрзо да ја завршиме работата поздрав... Фала однапред
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.801
Поени од реакции
2.600
За жал нема шанси твојата другарка да ги избрише групите во кои е злоупотребен нејзиниот профил,и нејзиното име.. јас мислам дека ако нема никаков начин да се избрише,оди во групата,има доле пријави ја оваа група имаш повеќе причини дадени од фејбук,и би требало тие да го избришат ако има некоја можност..се надевам дека ти помогна мојот совет.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom