Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
29 јуни 2014
Мислења
17.912
Поени од реакции
27.377
Читам информации можно е да има затварање на Facebook и Instagram во Европа.

Сите во коментари мислат ако се затвори толку нема да има социјлни мрежи веќе :icon_lol:
сака само да ги заплаши зук, видете ме кој сум ја можам да ви го секнам фб. Целта му е да си ги носи податоците од европа на амерички сервери.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.309
Поени од реакции
3.803
Ама после што ќе прават инфлуенсерките без инста... :place: :eek:
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.537
Поени од реакции
247
Има некој решение како да ти вратат профил со забрана за шерување, лајк и коментари?! Постои некоја онлајн помош или само ботовите се на Зукерберг и МЕТА во функција?!
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
4.756
Поени од реакции
11.853
Цел ден не работи ФБ апликацијата кај мене. И кај други има ваков проблем?
 
Член од
29 ноември 2014
Мислења
812
Поени од реакции
2.949
Му се случи ли уште на некој место нотификациите, пораките и групите да се во центарот горе како до сега што беше да се преместени на левата страна? Не знам дали е во прашање некој апдејт или некоја бета верзија. За веб верзијата на фејсбук прашувам.
 

Attachments

Член од
12 март 2009
Мислења
18.210
Поени од реакции
13.420
Дефинитивно Фацебок воведува ДЕБИЛНА цензура !!!!

имаше пред некој ден, напис со некоја огорченост зошто пекарите и келнерите ги престигнале со плаати наставниците...
јас коментирав и пази сега, ЦЕНЗУРА


Your comment goes against our Community Standards on spam
---------------------------------------
No one else can see your comment.
We have these standards to prevent things like false advertising, fraud and security breaches.

Пекар е дефицитарна професија, не ја потценувај, а и келнери сега летно време се барат, н.пр. во Хрватска

а што не е во ред не ми е јасно, гледав уште лани преклани , нон-стоп огласи СЕ БАРА ПЕКАР....
 
Член од
12 јуни 2013
Мислења
77
Поени од реакции
32
Ви се случува ли споро скролање на одредени Фан страни на Фејсбук ? До што може да е проблемот?
 
Член од
12 јуни 2013
Мислења
77
Поени од реакции
32
За мобилна апликација прашував... И тоа не сите туку одредени Фан страни ...Може до апликацијата е...
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.304
Поени од реакции
6.638
За мобилна апликација прашував... И тоа не сите туку одредени Фан страни ...Може до апликацијата е...
И мене ми се случува тоа. На некој страни споро се скрола на мобилната апликација.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
18.210
Поени од реакции
13.420
Дефинитивно Фацебок воведува ДЕБИЛНА цензура !!!!

имаше пред некој ден, напис со некоја огорченост зошто пекарите и келнерите ги престигнале со плаати наставниците...
јас коментирав и пази сега, ЦЕНЗУРА


Your comment goes against our Community Standards on spam
---------------------------------------
No one else can see your comment.
We have these standards to prevent things like false advertising, fraud and security breaches.

Пекар е дефицитарна професија, не ја потценувај, а и келнери сега летно време се барат, н.пр. во Хрватска

а што не е во ред не ми е јасно, гледав уште лани преклани , нон-стоп огласи СЕ БАРА ПЕКАР....
продолжува Дебилната ЦЕНЗУРА на мислења РАЗЛИЧНИ од на некој си таму...

Пред неколку дена Вучиќ најави Редовна Војска во Србија, 3 месеци, САМО за машки пол ....
Ana Jovanović obavezan ( neplaćen) rok ako bude mora da bude za sve; ako žene mogu da budu Oficerke, Policajke, Vatrogaskinje, mogu i vojnikinje... takođe i za onaj novokomponovani 3 ći POL, takođe za Gejove, Lezbe, Transeksualce i sve ostale fizički i psihički radnosposobneВчера во 21:15
За твојот коментар
Никој не може да го види коментарот.
 

Лаик

Синаит
Член од
4 август 2018
Мислења
804
Поени од реакции
2.135
Зашо ми се појавува оваа глупост кога не сум прекршил ни една од нивните усерени одлуки и закони?
аааааа.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom