Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Дискусија во форумот 'Социјални мрежи' започната од viktordojran, 24 октомври 2009.

 1. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  5.691
  Допаѓања:
  6.227
  И ти не знаеш што сакаш:toe:
   
 2. qwerty_00

  qwerty_00

  Член од:
  14 октомври 2009
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  3
  znam jas , i zatoa prasuvam ;)
   
 3. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  8.082
  Допаѓања:
  3.384
  го споделив овој линк со најнормални слики на принцезата Кејт, на ќерками за ДА НАМАЛИ со купување чизми, и одма го блокираа :facepalm:

  [​IMG]

  ????
   
 4. CrazyCounter

  CrazyCounter

  Член од:
  3 јануари 2009
  Мислења:
  87
  Допаѓања:
  107
  Zdravo na site. Dali postoi email na koj mozam da gi kontaktiram facebook i da dobijam odgovor bidejki facebook.com/help nema nikakva polza za mojot problem.
  Vi blagodaram prijatna vecer
   
 5. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.286
  Допаѓања:
  594
  Зошто во последно време не можам да отворам како што треба Фејсбук на Виндоус 10ка.
  Ова често ми се појавува.
  fcb.png
   

Сподели преку: