Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
16 јануари 2014
Мислења
2.342
Поени од реакции
1.619
Добро бе можно е тоа, ми ја наплати промоцијата а после ми ја блокираа картицава и профилот? А промоцијата воопшто не истече, а парите ми ги зеде.
Какво срање е ова фб-то жими курот, да му се плукнам во тоа кампањата "најлесен пристап до луге за работа" , живо срање..
 

filjandecko

Komandant benzini-HAVUZ
Член од
5 мај 2012
Мислења
312
Поени од реакции
380
Знае некој да објасни што значат овие..почеток,траење,нумбер ....? П.С. ова е листа од позиви што ја симнав од Ф,Б датотека, информации за контакти

 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
Некој што има билда Фан Пејџ во Америка ? Да се консултираме меѓусебно доколку сака, имам за почеток некои прашања..
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Дали знае некој како да хакнам фб профил?
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
епа ако знае некој некое програмче нека каже
 
Член од
30 април 2013
Мислења
356
Поени од реакции
207
Дајте линк кај можам да го симнам јас никаде не најдов
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
3.088
Поени од реакции
4.461
Може ли некако да се избрише ако му пратиш на некој (слика, или reply) преку ова новово шо го направија "direct" ?
Конкретно, иам пратено до некоја/некој слика, и одминати се 24 часа ама ова во директ коа ќе влезеш си стои "saw your photo" . Може ли некако да се избрише дека воопшто имаш пратено на одредена личност, дека воопшто си комуницирал со некој преку тоа?
Од инбокс лесно е "delete conversation" и нема ништо, ама во директ не глеам таква опција.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Imav star profil od 2010-2011 so nad 2000 prijateli. Ne mozam da si go vratam nazad nikako, na reset password ne izleguva , hotmailot si zaboraviv pass odamna bese. Postoi care nekoe ?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Денес преку лаптоп гледам дека на жена ми некој и ја има променето лозинката. И беше зачуван и мејлот и лозинката.

Милион пати одново ја внесовме и преку лаптоп, и преку друг пребарувач и преку мојот моб и ништо. А на нејзиниот мобилен се` уште беше логирана, па преку тоа додадовме нов мејл, број и ја сменивме лозниката. Иначе тој мејл и беше лично само за ФБ и беше сокриен и никаде на друго место го нема користено.

Ме интерсира дали на некој му се има случено вака? :cautious:
 

VMP

VMP
Член од
8 октомври 2010
Мислења
104
Поени од реакции
14
Imam problem i molam nekogo da mi pomogne. Vo Chat na fb nemam opcii: Turn off Chat for only some contacts, nitu Turn off chat for all contacts except .... Porano gi imav, no sega imam samo dve opcii; Turn on chat for all contacts i Turn off chat for all contacts. Kako mozat da se vratat ovie opcii, barem vo Advance Settings ?
 
Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.171
Хакната фб страна со околу 3 милиони лајкови - Чаре? Пријавивме демек на фб со тоа нивните глупи репорти а чисто сумљам дека ќе има некој ефект. Некој искуство имал досега со вакво нешто?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom