Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
11 ноември 2011
Мислења
555
Поени од реакции
48
И јас сум на waiting list. :) Мене отсекогаш фејсбуков ми бил заостанат. Со сите промени уназад ми е. На некои другарчиња му се смена откако го направија на англиски. Јас си чекам на македонски да ми се смени. Или нема на македонски ваков да биди?
 
Член од
9 април 2011
Мислења
810
Поени од реакции
1.043
И јас сум на waiting list. :) Мене отсекогаш фејсбуков ми бил заостанат. Со сите промени уназад ми е. На некои другарчиња му се смена откако го направија на англиски. Јас си чекам на македонски да ми се смени. Или нема на македонски ваков да биди?
Мислам дека само за English US може, за македонски ќе треба да почекаме.
П.С. Јас чекам уште од првиот ден кога најавија за новиот фб, ама до сега нема абер ни ништо :(
 
Член од
11 ноември 2011
Мислења
555
Поени од реакции
48
не чекате само вие де. :coffee:
Е добро де, што се нервираш?!? Секој има право мислење да си кажи.
Он топик:
Јас чекам уште од првиот ден кога најавија за новиот фб, ама до сега нема абер ни ништо :(
А тебе на English US ти е?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
мене ми е англиски и имам само она како се чувстувам, што правам.
 
Член од
9 април 2011
Мислења
810
Поени од реакции
1.043
Е добро де, што се нервираш?!? Секој има право мислење да си кажи.
Он топик:
А тебе на English US ти е?
Да, да на English US ми е, и го имам само graph search-от, а новиот фб дизајн уште не.
 
Член од
9 септември 2013
Мислења
103
Поени од реакции
39
Има некоа фора и побргу можи да биде само треба да се дознае
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.893
Поени од реакции
714
Дечки по грешка стиснав Hide ticker тоа од страна што ги дава новостите, и ми ја нема стрелката за да го вратам...знае некој друг начин ?
 
G

garthok

Гостин
Каде да видам на кои пријатели сум им направил хајд на нивните статуси, како некој од нив селективно да ги „одблокирам“.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom