Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

Член од
30 април 2013
Мислења
674
Поени од реакции
1.293
Истото се дешава и кај мене,појма немам што е проблемот.Веќе неколку дена е вака.Ако знае некој некое решение нека каже :)
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Истото се дешава и кај мене,појма немам што е проблемот.Веќе неколку дена е вака.Ако знае некој некое решение нека каже :)
Jас мислев дека е до Chrome па инсталирав Firefox но пак исто, друга идеа за од моја страна незнам, очито нивни е проблемот се надевам ќе го решет за брзо иако многу нервират.
 
Член од
30 април 2013
Мислења
674
Поени од реакции
1.293
Jас мислев дека е до Chrome па инсталирав Firefox но пак исто, друга идеа за од моја страна незнам, очито нивни е проблемот се надевам ќе го решет за брзо иако многу нервират.
Не е до хромот и мопзилата,јас и двата ги користам.Го пријавив проблемот неќна па ќе видиме дали ќе средат.
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Дали на некого не му отвара фејсбук на PC ??
Мене ми отвара само празна бела страна,а на апликацијата на мобилен си отвара нормално..
Ги читам коментариве на сајтов,има повеќе луѓе што го имаат истиот случај
 
Член од
30 мај 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
Од пред еден ден ми се јавува facebook во оваа форма симнав нов adobe reader i flesh player, ама пак исто, дали некој знае да ми помогне до што може да биде проблемот. 1.jpg
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
види да не ти е потрошен лимитот, мене порано ми правеше така кога ми беше надминат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom