Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.673
Поени од реакции
7.159
Имам еден проблем имам своја страница на фејс значи нешто како фан страница е сега од 1 часот навака сите работи кои ќе ги постирам не ми ги дава на страницата а кога ќе одам да видам сите што постирале ги дава а ваму кога ќе одам ништо не дава зошто? :confused:
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
6.540
Поени од реакции
4.902
Го тргнаа сеа тоа пребарувај, како е кај други ?
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
717
Поени од реакции
960
нема да има tricker никогаш повеке?
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
577
Што мислите што била замислата на facebook.мене ми личи дека тој што го оновал е најмудриот човек на свет и дека го извлекол она најважниот интерес на луѓето фалење.Мене фејсбукот ми личи на опција за фалење со опциите каде работиш што си и кој си.И апсурдно ми е со постирање слики со луксузни коли мотори и фасцинантни посети итн...
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
15
Поени од реакции
1
Здраво! Пред недела дена од ме блокира на Фб, па ми побара број за поголема сигурност, бројот го напишав ми стигна код - па повторно ме пруклучија. После два дена повторно ме блокираа и тогаш ми побараа да погодувам слики од пријатели но не можам да ги препознам сликите! Бидејќи не беше со име и презиме профилот тука лажен -како може повторно да го повратам фб профилот, не го знам ни датумот на раѓање кој го имав напишано !!! Благодарам :)
 

Attachments

Член од
9 октомври 2012
Мислења
717
Поени од реакции
960
Здраво! Пред недела дена од ме блокира на Фб, па ми побара број за поголема сигурност, бројот го напишав ми стигна код - па повторно ме пруклучија. После два дена повторно ме блокираа и тогаш ми побараа да погодувам слики од пријатели но не можам да ги препознам сликите! Бидејќи не беше со име и презиме профилот тука лажен -како може повторно да го повратам фб профилот, не го знам ни датумот на раѓање кој го имав напишано !!! Благодарам :)
и јас имав ваков проблем, почекај барем еден ден и кога ке влезеш нема да ти бара слики да погодуваш туку да напишеш код од сликата измешано бројки и букви и така неколку дена ке ти бара секој ден различен код и на крај ке се среди, барем кај мене беше вака
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
15
Поени од реакции
1
и јас имав ваков проблем, почекај барем еден ден и кога ке влезеш нема да ти бара слики да погодуваш туку да напишеш код од сликата измешано бројки и букви и така неколку дена ке ти бара секој ден различен код и на крај ке се среди, барем кај мене беше вака
Фала Мона, но после првата постапка ми се појавува да погодувам код и потоа понекогаш ми дава слики да погодувам, а во повеќе случаеви се појавува тоа од втората слика !!!
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
717
Поени од реакции
960
Фала Мона, но после првата постапка ми се појавува да погодувам код и потоа понекогаш ми дава слики да погодувам, а во повеќе случаеви се појавува тоа од втората слика !!!
значи слика може пак да ти покажува се додека не погодиш барем повеке од пола од тие на тие слики и тоа со сликата тогаш конечно ке престане ама не мора да значи. најверојатно по неколку дена само код ке ти бара
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.301
Што мислите што била замислата на facebook.мене ми личи дека тој што го оновал е најмудриот човек на свет и дека го извлекол она најважниот интерес на луѓето фалење.Мене фејсбукот ми личи на опција за фалење со опциите каде работиш што си и кој си.И апсурдно ми е со постирање слики со луксузни коли мотори и фасцинантни посети итн...
Гледај го The Social Network
 
Член од
13 август 2008
Мислења
814
Поени од реакции
100
може ли некако да се одблокира забрана за пракање на пријателства?
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
717
Поени од реакции
960
како да направам да можат пораки да ми пракаат само тие што ги имам во пријатели а останатите не?
 
Член од
16 септември 2007
Мислења
1.486
Поени од реакции
338
Член од
9 април 2011
Мислења
809
Поени од реакции
1.036
На врв Bottom