FA & Capital One Cup

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.762
Поени од реакции
8.470
Ќе има некаде пренос од купов или ќе треба да бараме стримови?
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.762
Поени од реакции
8.470


18+
 
Последно уредено:

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.762
Поени од реакции
8.470
Скроз е исто со шутирање у јајца и мочање врз фер плеј момент :)
Не е исто, само споделив и јас еден еротичен момент од вчера, чисто да не добијат впечаток останатите членови дека Јунајтед се лошите момци, а Вест Хем цвекиња за мирисање :sneaky:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom