eVisionTeam

  • Креатор на темата Bibo
  • Време на започнување

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.102
Поени од реакции
3.948
Има ли никој од вас што е дел од eVisionTeam? :) Ако не тогаш би ви препорачал да се информирате за нивните понуди, јас се вклучив во декември и не ми се верува колку закон ствара е... Мене еден другар ми кажа за странава и ме натера да се приклучам, ја бев прилично скептичен особено првите 2-3 месеца и мислев дека ништо нема да бидне од работава туку дека е местенка, ама последниве месеца почнаа да се движат работите и сега правам по околу 300 евра месечно од овој „бизнис“ (без да работам ништо), и оваа вредност константно ќе расте како минува време, за година дена се надевам околу 1000 евра да правам :) Така да, најискрено би ви препорачал да се информирате за бизнисов, има многу видеа и презентации што треба да ги видите/слушнете за да сфатите како функционира и ќе видите дека е многу закон ствара :)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
а линкче нешто да ни дадеш и да објасниш како иде сето тоа ?
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.102
Поени од реакции
3.948
Во текот на следната недела ќе ви објаснам што како функционира и каде можете да читате и гледате за ова ;)
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
А ти што си, професионален кликач?
 

Merigold

(титула) по желба
Член од
24 март 2008
Мислења
30
Поени од реакции
18
Ти исплатија нешто, или само обеќаат?
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
1.049
Поени од реакции
367
It's too good to be true :smir:
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.102
Поени од реакции
3.948
Ми исплаќаат, ако не ми верувате може да ви скенирам од промена на состојбата на сметката од банка...

На постот на „the chosen one“ нема ни да коментирам...

„smeX", знам дека така звучи ама затоа и ви реков дека треба прво да читате и да се информирате како функционира и ќе сфатите дека е нешто сосема логично и реално, така да би те замолил да не коментираш однапред, иако и јас истото го кажав прв пат кога слушнав за ова...
 

ficdogg

221b
Член од
29 септември 2008
Мислења
1.105
Поени од реакции
699
Vo ovoj svet edno sekogas e tocno.

There ain't no such thing as a free lunch
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
дај барем линк...
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.102
Поени од реакции
3.948
Реков ќе ви дадам линк и информации идната недела, ако ви ја дадам само страната ништо не сум напраил, треба да сфатите за што се работи и како функционира бизнисот...
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
зашо баш идната недела
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.102
Поени од реакции
3.948
Затоа што има куп информации и работи што треба да ги знаете, ми треба време додека се да објаснам и ви ги најдам сите видеа и податоци, неможам сеа у 2 реченици да ви објаснам и пишам. Затоа ќе се стрпите до идната недела пошто тогаш ќе имам повеќе време и ќе ви напишам се на куп што треба да знаете...
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.920
Поени од реакции
826
Абе ајде не си играј мајтап со нас дај линкот кој ќе те чека тебе
 

Bibo

Модератор
Член од
9 април 2006
Мислења
4.102
Поени од реакции
3.948
Па ако толку ви се брза ондак можеш и на гугл да отидеш и да бараш eVisionTeam , мислам дека не треба да си Ајнштајн да ти текне на тоа... Ама пошто очигледно ти не си способен на тоа ондак еве ти ја страната www.evisionteam.net па снајди се сам и разбери и види како да заработиш...

--- надополнето ---

До ЦилеМиле: Да тоа е, јес да не мора да рекламираш ништо ниту пак да купуваш од производите...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom