Eurovision Song Contest (официјална тема)

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.590
Секој ден се повеќе се чудам со какви луѓе (ако можат да се наречат така) делам ваздух у земјава. Шо кур гледате евровизија ако е педерски настан и само педери одат, или толку сте интелектуално инфериорни што педерите ве присилуваат на тоа?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
10.639
Поени од реакции
10.768
Секој ден се повеќе се чудам со какви луѓе (ако можат да се наречат така) делам ваздух у земјава. Шо кур гледате евровизија ако е педерски настан и само педери одат, или толку сте интелектуално инфериорни што педерите ве присилуваат на тоа?
уште сега го замислувам Гарванлиев со две драг кралици на сцената како ја претставува ,,нашата" земја
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.590
уште сега го замислувам Гарванлиев со две драг кралици на сцената како ја претставува нашата земја
искрено се надевам дека замисленото ќе се исполни!
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.590
се за ,,нашата'' земја кончита, само прогресивност, со драг кралици ќе ја покориме европа па и светот
па со госпо напрет да победиме и педерлуко наредната година да го пренесеме во нашата света земја :love:
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
28.600
Поени од реакции
35.458
Многу ми е мерак оти шабанскиов настан го претворија во педерски.
 
Член од
15 ноември 2018
Мислења
25
Поени од реакции
16
Гарант ова педерчево, што не ни е пејач, ќе го пратат. Српскиот Џипи, многу популарен е кај тинејџерите таму:

Ne gi sakam youtuberite so gi debiliziraat decata a uste pomalku pederite ama spored toa sto mozev da vidam zvucis mnogu bedno...Ovoj nema dopirna tocka so peder likot ima devojka...:pos::pos::pos:
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.590
Ne gi sakam youtuberite so gi debiliziraat decata a uste pomalku pederite ama spored toa sto mozev da vidam zvucis mnogu bedno...Ovoj nema dopirna tocka so peder likot ima devojka...:pos::pos::pos:
e ako de prv peder da ne e so ima devojka?
Автоматски споено мислење:

Австралија:

Латвија:

Чешка
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2011
Мислења
7.676
Поени од реакции
16.573
Ne gi sakam youtuberite so gi debiliziraat decata a uste pomalku pederite ama spored toa sto mozev da vidam zvucis mnogu bedno...Ovoj nema dopirna tocka so peder likot ima devojka...:pos::pos::pos:
Не му го анализирав приватниот живот за да знам дали има девојка или не. Личи на педерче по изгледот. Ама еве, ти изгледа си пребарувал дали е слободен или не, па знаеш.
Автоматски споено мислење:

Навивав за ова во Чешка
Бени Кристо ми беше на последно место во нивното финале. Ама последниве неколку денови толку се навлеков на песнава, што веројатно ќе ми остане и меѓу фаворитите годинава. Ич не сакам таква музика, ама песнава шири некоја позитивна енергија, доста е groovy, и постојано ми е на repeat.
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.590
Не му го анализирав приватниот живот за да знам дали има девојка или не. Личи на педерче по изгледот. Ама еве, ти изгледа си пребарувал дали е слободен или не, па знаеш.
Автоматски споено мислење:


Навивав за ова во Чешка
Бени Кристо ми беше на последно место во нивното финале. Ама последниве неколку денови толку се навлеков на песнава, што веројатно ќе ми остане и меѓу фаворитите годинава. Ич не сакам таква музика, ама песнава шири некоја позитивна енергија, доста е groovy, и постојано ми е на repeat.
Најлошата песна од финалето ја избраа во Чешка. All the Blood и Wanna be like ми беа фаворити.
Туку, овај од we all poop е педер, не знам како не го избраа.. :sneaky:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
7.676
Поени од реакции
16.573
Аааа само некои педери ти сметаат изгледа :cautious:
Никои не ми сметаат, сме збореле сто пати. Ми смета нивното рекламирање како „обесправено малцинство“. Ова моето не е хомофобија, зашто мразам хомофоби. Ама мразам и кога некој пропагира дека заради диверзитет, мора во секоја мирудија да бидат вмешани и LGBT и жени, и црнци...
 

staycalm

prof. d-r potpaluvach na konzervi
Член од
12 јануари 2013
Мислења
2.302
Поени од реакции
1.590
Никои не ми сметаат, сме збореле сто пати. Ми смета нивното рекламирање како „обесправено малцинство“. Ова моето не е хомофобија, зашто мразам хомофоби. Ама мразам и кога некој пропагира дека заради диверзитет, мора во секоја мирудија да бидат вмешани и LGBT и жени, и црнци...
it's 2020, get on with it. nobody cares за вашите all white all male all straight филмови серии и настани. диверзитет владее сега и искрено да ти кажам уште повеќе педери треба да има во сите мирудии, ако го земеме во обзир тоа колку време биле скратувани секакви улоги само оти биле педери.
Како не ти е срам, хомофобфоб еден...
 
На врв Bottom