Eurovision Song Contest (официјална тема)

Член од
19 март 2013
Мислења
2.652
Поени од реакции
3.757
Малку језивко. Демек Русија ќе нападне некој од овие 3?
Не не.
Полска ќе се спремале јако пошо никад не победиле.
Финска ќе ги враќале Лорди , а Шведска секад се фаворити.
 
Член од
6 мај 2021
Мислења
704
Поени од реакции
1.290
Во право си.

Тој делот со вртење раце не го разбирам. Таквото вртење на раце се покажува кон личност ако сакаш да му речиш ти си ненормален, баш така ги вртиш рацете.


Од една страна пее бити здрава, а со раце покажува бити ненормален. :confused:
Мислам прочитав некаде дека тоа било аплаудирање на знаковен јазик. Не ме држи за збор, ама така нешто ми се врти во главава...
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Мислам прочитав некаде дека тоа било аплаудирање на знаковен јазик. Не ме држи за збор, ама така нешто ми се врти во главава...
Тоа е. Аплауз на знаковен јазик.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.200
Поени од реакции
7.735
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.113
Поени од реакции
85.236

Минута молк за сите Тамари, Гавралиевци, ЛЏБТ и Северни отпушоци кои наредна година нема да навиваат за Северна на најдебилниот настан од кој редовно добиваат нагон за влажнење на гаќите.
 
Ф

Флеш

Гостин

Минута молк за сите Тамари, Гавралиевци, ЛЏБТ и Северни отпушоци кои наредна година нема да навиваат за Северна на најдебилниот настан од кој редовно добиваат нагон за влажнење на гаќите.
Добра одлука . Вложуваа напори и едноставно немаше резултати,единствено Тамарчето шо имаше боље пласман во историја И ТОА ПОСЛЕ ПРОМЕНА НА ИМЕТО . :LOL:
 

Shakespear

Need moar drugs
Член од
25 јули 2015
Мислења
2.351
Поени од реакции
1.961

Минута молк за сите Тамари, Гавралиевци, ЛЏБТ и Северни отпушоци кои наредна година нема да навиваат за Северна на најдебилниот настан од кој редовно добиваат нагон за влажнење на гаќите.
Не знам од кај ти е овој впечаток дека либералците и ЛГБТ се очајни за наше присуство на настанот. Повеќе либерални луѓе што ги знам исто така поддржуваат да се пренасочат парите. Не е ова нешто измислено од десничарите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom