Eric Prydz @ Club Colosseum, 2 јули 2009

  • Креатор на темата Helo
  • Време на започнување
Член од
4 јуни 2007
Мислења
2.885
Поени од реакции
189
Повторно во Македонија, Eric Prydz aka Pryda!

More info soon.
 

Kista

ADP *10*!!!!!!!!!!
Член од
7 април 2008
Мислења
988
Поени од реакции
32
леле таман да постирам,ме превари.:helou::helou::helou:
ке биде :sekss::sekss::sekss::sekss: на чоеков.

btw најверојатно отварањето ке биде на 4 јуни со John Digweed.:smir:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Ууу, ако сум тука мора да се иде, и на него и на Дејвид Моралез, лудница ќе биде:je:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ау брат =) На ова би идел само за да дослушам што има типот :pos2::pos2:

Прошли пут освен пендреци од Охридски алфи за безвезе и Call on me на ништо друго не ми текнува =) :baeh::baeh:
 
Член од
27 јануари 2009
Мислења
1.044
Поени од реакции
40
aaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu ova ne se propusta:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

-Trance-HCI

Трансер до срж...
Член од
18 ноември 2007
Мислења
145
Поени од реакции
16
Бев летото на Pryda, Градиште ко беше, топ беше, ако можам пак идам колосеум..
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Pryda лани стварно ме бендиса технички,добар сет,т.е. одличен,ама годинава на таа дата повеќе ме тера да одам на други места него ли во Колосеум,башка од тоа,си чувам средства за едни други батковци,засега не кажувам кој се пошто ке шпекулирам,ама во стилот се No.1 :smir:
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Опааа ќе се тресат женски газиња на Кол Он Ми а?! :)
Епа тогаш таму сум. :)
 

Stre3T Danc@

The definition of #BFABB
Член од
10 април 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
146
I'm there !!! ако не сум на одмор :)
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.440
Поени од реакции
13.849
Pryda ми го прави меракот, и тоа како. Се спремам со другари да одам, па ќе видеме. Како што кажа Скофилд, си чувам буџет за други батковци, тука ги вбројувам Дејвид Моралес, и Боб Синклер, кој за мене вртат подобра музика од Pryda.

Може ли на влез да ми прават проблеми за тоа што немам 18 години !?
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Pryda ми го прави меракот, и тоа како. Се спремам со другари да одам, па ќе видеме. Како што кажа Скофилд, си чувам буџет за други батковци, тука ги вбројувам Дејвид Моралес, и Боб Синклер, кој за мене вртат подобра музика од Pryda.

Може ли на влез да ми прават проблеми за тоа што немам 18 години !?
Носи лична карта,не мора да имаш 18.На такви журки ретко кој го враќаат ради шо поскапа е картата и мора да се троши :) Иначе башка од Моралес и Синклар има уште други типаци што треба да идат,меџутим не е потврдено,ама кајдае ќе биде за брзо ;) лелелелеееее.....е на нив што ќе бидее АУУУУФ...КОРНЕЊЕ!!!
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Носи лична карта,не мора да имаш 18.На такви журки ретко кој го враќаат ради шо поскапа е картата и мора да се троши :) Иначе башка од Моралес и Синклар има уште други типаци што треба да идат,меџутим не е потврдено,ама кајдае ќе биде за брзо ;) лелелелеееее.....е на нив што ќе бидее АУУУУФ...КОРНЕЊЕ!!!
Above and Beyond... :place:F@#king матура.

Eric Prydz, супер термин. Има време, ќе се "обидам" да присуствувам (не е мој стил (uplifting/progressive trance)).
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Above and Beyond... :place:F@#king матура.

Eric Prydz, супер термин. Има време, ќе се "обидам" да присуствувам (не е мој стил (uplifting/progressive trance)).

Јас ти реков =) Ја да сум на твое место - Не идам на матура --:-- На А&В ке идам =) :smir:
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.440
Поени од реакции
13.849
Носи лична карта,не мора да имаш 18.На такви журки ретко кој го враќаат ради шо поскапа е картата и мора да се троши :) Иначе башка од Моралес и Синклар има уште други типаци што треба да идат,меџутим не е потврдено,ама кајдае ќе биде за брзо ;) лелелелеееее.....е на нив што ќе бидее АУУУУФ...КОРНЕЊЕ!!!
Kој се тие типаци кои не се потврдени, а ќе идат ? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom