eRepublik

Статус
Затворена за нови мислења.
А

Ајсшутер

Гостин
гледам некои правеа списоци со мак играчи кои се активни на еРеп... е сеа,некој ако има доволно време и волја,да земе да направи список на воените ранкови...да знаеме до кај сме... и тој список,кој ке го побара по ПП да се прати... доколку може некој и има време...:vozbud:
Јас ќе направам за цела македонска листа и со чинови само за неколку дена кога ќе биде завршен форумот за играва, зошто на другиот и бугар се имаше регистрирани се гледа колку е приватен.
 
С

Спенсер

Гостин
Јас ќе направам за цела македонска листа и со чинови само за неколку дена кога ќе биде завршен форумот за играва, зошто на другиот и бугар се имаше регистрирани се гледа колку е приватен.
ааааа... супер тогаш... да видиме колку сме јака одбрана ке имаме...хехех... иначе тоа е нов форум нешо??? erepmacedonia веќе неработи или??
 
А

Ајсшутер

Гостин
Вака јас имам 98 ***квалитетно жито, ако ти го пратам тоа ќе биде 294 * квалитетно жито, ако сакаш да ти го пратам прати барем 40-50 канадски пари да го купам првен зошто немам ич во моментот и ти го праќам одма и ти ги враќам канадските пари што ќе останат а ќе останат 90 проценти зошто само за таксата се плаќа по малку.
 
С

Спенсер

Гостин
^^ ТонИнтер бе...зашо не се пофали дека си земал социету буилдер медал... браво браво... до сега ја имам 9мина покането сите над 6ти лвл... ми фали уште еден...

иначе,полека полека,добиваме јаки играчи македонци... со 20лвл,чин генерал... неколкумина се,но има време...ке не има повеќе такви...:vozbud::oeoeoe:
 
А

Ајсшутер

Гостин
Уште два дена зимам нов Super Soldier медал, исто така уште 3 реферали и го зимам третиот Society Builder и конечно поминав 30.000 штета :)
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
денес го фатив 2 хард воркер медал :vozbud::vozbud:

п.с ако му требаат на некој авионски карти нека каже :smir:
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
^^ ТонИнтер бе...зашо не се пофали дека си земал социету буилдер медал... браво браво... до сега ја имам 9мина покането сите над 6ти лвл... ми фали уште еден...

иначе,полека полека,добиваме јаки играчи македонци... со 20лвл,чин генерал... неколкумина се,но има време...ке не има повеќе такви...:vozbud::oeoeoe:
Се срамев, затоа. :icon_lol:

Знае некој кој е United Macedonia, или...?
 

Mainframe

Mr.Goodkat
Член од
14 јануари 2008
Мислења
336
Поени од реакции
30
Како да дигнам wellness побрзо? Имам 17 а сакам да дојдам докај 40-50
 

Mainframe

Mr.Goodkat
Член од
14 јануари 2008
Мислења
336
Поени од реакции
30
5ка леб имам. Spankmaster ми е никот. Гласав за еМакедонија :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom