Erepublik - помогнете на еМакедонија

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.338
Поени од реакции
6.257
не работи линкот, а на форумот пишува дека денеска ќе има надградба..........
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.338
Поени од реакции
6.257
Не ти отвара ништо од форумот ?? Пиши му на exlexmk од тука, он е админот.
фала, средив.
проблемов мене ми беше што мислев дека тоа(праќањето порака) е само за активација на акаунтот, а бидејки мене ми стигна активацијата на меил, мислев нема потреба од дополнително.
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
не видов дали е дискутирано или објавено порано ама ние ги престигнавме грците во број на едржавјани.Сега ние сме 9 они 10 (ми се чини).
Иначе има една многу добра статија за тоа колку членови на грција се активни и кој лвл се,споредено со нас .тука
П.С.тие што ме немаат адднато ја сум nikola macedonia
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.338
Поени од реакции
6.257
може некој да ми каже колку претплати имам на frodo news?
 
М

Мартин`

Гостин
може некој да ми каже колку претплати имам на frodo news?
236 претплати ..

Него играчов Ivffan на форумов има ли акаунт мислам дека беше тука член ама не сум сигурен, ако има некој било каков контакт со него (мсн, профил тука и сл) нека ми испрати приватна порака хитно!
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Него играчов Ivffan на форумов има ли акаунт мислам дека беше тука член ама не сум сигурен, ако има некој било каков контакт со него (мсн, профил тука и сл) нека ми испрати приватна порака хитно!
Овој е :D
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Од овие Бугариве поголеми замарачи нема ејјјј.Забегаа нејќеле да влеземе во Феникс,Гоце делчев бил Блгарин,ќе се здружеле се нашиот јужен сосед за да не окупираат...па нека идат у П.М. веќе мислат дека светот се врти околу нив.
Иначе ај веќе кога го исфрлив бесот да си пишам тоа што го мислев,што праиме за војната со гејовите??Повеќе сме ама они се помоќни така да...Турците се 100% со нас 80% од србите и другиве феникс држави ама затоа и гејците имаат многу јака подршка така да ќе биде крваво.
И има ли некоја друга алијанса освен ЕДЕН и ФЕНИКС?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Од овие Бугариве поголеми замарачи нема ејјјј.Забегаа нејќеле да влеземе во Феникс,Гоце делчев бил Блгарин,ќе се здружеле се нашиот јужен сосед за да не окупираат...па нека идат у П.М. веќе мислат дека светот се врти околу нив.
Иначе ај веќе кога го исфрлив бесот да си пишам тоа што го мислев,што праиме за војната со гејовите??Повеќе сме ама они се помоќни така да...Турците се 100% со нас 80% од србите и другиве феникс држави ама затоа и гејците имаат многу јака подршка така да ќе биде крваво.
И има ли некоја друга алијанса освен ЕДЕН и ФЕНИКС?
Има али не играат голема улога во светот.Brolliance и ONE.
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Има некој расположен за мала кампања, за воскресување на мојот акаунт? Ни самите админи не знаат зошто ме банираа. Односно, според информациите кои ги добил Мартин`, ме банирале поради користење на "фејк" злато. :)
Needless to say, поим немам за што зборуваат.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom