EPIC FAIL

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Океј, не е слика, не е видео, ова е прича шо сеа ми ја раскажа другарче надвор..
Седиме у 4 саат сабајле на љуљашки у маало, шо е тотално небитна иформација, и почнуваме да праиме муабет за морничави ствари, хорор филмови, вамте тамте, и другарчево почнува:
Еј, запазете го муабетов, дедо ми, дур беше жив, ми кажуваше причи за партизани вамте тамте, пошо он бил партизан, и еден ден, ми раскажува како он бил на гробишта во 2 часот по полноќ, плачел за некој загинат пријател, позади него, имало некој партизан, во долг мантил како што носеле партизаните порано [во моментот си помислувам дека партизанот ќе иде да го заколе дедо му..] кој исто така оплакувал некој другар, едно време партизанов тргнал да си оди, извадил нож и за полесно демек да стане го заковал у земја, ама по грешка мантилот си го заковал со ножот, и како се кренал, пошо мантилот му бил закован со ножот го повлекол наназад, помислил дека некој од гробот кренал рака и го повлекол..и партизанов умрел на лице место од срцев удар... EPIC FAAAAIL!

[што се деде тиче, истинита прича..]
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
Океј, не е слика, не е видео, ова е прича шо сеа ми ја раскажа другарче надвор..
Седиме у 4 саат сабајле на љуљашки у маало, шо е тотално небитна иформација, и почнуваме да праиме муабет за морничави ствари, хорор филмови, вамте тамте, и другарчево почнува:
Еј, запазете го муабетов, дедо ми, дур беше жив, ми кажуваше причи за партизани вамте тамте, пошо он бил партизан, и еден ден, ми раскажува како он бил на гробишта во 2 часот по полноќ, плачел за некој загинат пријател, позади него, имало некој партизан, во долг мантил како што носеле партизаните порано [во моментот си помислувам дека партизанот ќе иде да го заколе дедо му..] кој исто така оплакувал некој другар, едно време партизанов тргнал да си оди, извадил нож и за полесно демек да стане го заковал у земја, ама по грешка мантилот си го заковал со ножот, и како се кренал, пошо мантилот му бил закован со ножот го повлекол наназад, помислил дека некој од гробот кренал рака и го повлекол..и партизанов умрел на лице место од срцев удар... EPIC FAAAAIL!

[што се деде тиче, истинита прича..]
:pos::pos::pos::pos: ама ме изнасмеа бре будало :pos:
 

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
749
Поени од реакции
54
Океј, не е слика, не е видео, ова е прича шо сеа ми ја раскажа другарче надвор..
Седиме у 4 саат сабајле на љуљашки у маало, шо е тотално небитна иформација, и почнуваме да праиме муабет за морничави ствари, хорор филмови, вамте тамте, и другарчево почнува:
Еј, запазете го муабетов, дедо ми, дур беше жив, ми кажуваше причи за партизани вамте тамте, пошо он бил партизан, и еден ден, ми раскажува како он бил на гробишта во 2 часот по полноќ, плачел за некој загинат пријател, позади него, имало некој партизан, во долг мантил како што носеле партизаните порано [во моментот си помислувам дека партизанот ќе иде да го заколе дедо му..] кој исто така оплакувал некој другар, едно време партизанов тргнал да си оди, извадил нож и за полесно демек да стане го заковал у земја, ама по грешка мантилот си го заковал со ножот, и како се кренал, пошо мантилот му бил закован со ножот го повлекол наназад, помислил дека некој од гробот кренал рака и го повлекол..и партизанов умрел на лице место од срцев удар... EPIC FAAAAIL!

[што се деде тиче, истинита прича..]
Ја знам приказнава само во подруга варијанта. Ја читав во книгата Боите на Самракот. Се случило ова на тетовските гробишта и човекот го фатил мантилот на дрво или сл.:toe:
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Jaс ја знам приказнава дек некого го нас’скале да вечерат на гробишта и си го закачил мантилот со ножот и умрел од срчев удар ко пробвел да станит.
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Драго ми е шо ја слушнав оваа верзија, другите немаше да ме насмеат -.- башка малце другаров ни ја затемни и преувеличи :) да се уклопи у средина..
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Збориме на Skype повеќе играчи на WoW и после некое време едниот дофрлува: " Почекајте малку, мислам дека ми снема струја во куќата!".
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Збориме на Skype повеќе играчи на WoW и после некое време едниот дофрлува: " Почекајте малку, мислам дека ми снема струја во куќата!".
Хахахаха а компјутерот на мана работе.:pos2::pos2::kesa:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Збориме на Skype повеќе играчи на WoW и после некое време едниот дофрлува: " Почекајте малку, мислам дека ми снема струја во куќата!".
EPIC моменат дефинитивно!
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Збориме на Skype повеќе играчи на WoW и после некое време едниот дофрлува: " Почекајте малку, мислам дека ми снема струја во куќата!".
Ок си слушнал за лаптоп и за епон , лан интернет? така да јас исто во бугарија да ми снема струја имам мин 2 сати вклучен компјутер и интернет, или пак ваерлес интернет , од некој од страна да тргаш. Сепак не е fail.
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
Ок си слушнал за лаптоп и за епон , лан интернет? така да јас исто во бугарија да ми снема струја имам мин 2 сати вклучен компјутер и интернет, или пак ваерлес интернет , од некој од страна да тргаш. Сепак не е fail.
Го знам, има само еден персонален компјутер. :wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom