Elden Ring

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.340
Поени од реакции
8.022

Get ready tarnished for tonight we raid the land of shadow. :ojeaa:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.340
Поени од реакции
8.022
Ебаго ќе играм цело лето. :D
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.448
Поени од реакции
4.282
Има да го сумаризам без премногу спојлери-се е на стероиди, ре користине се неколку непријатели за баф, шефовите се многу агресивни.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.340
Поени од реакции
8.022
Има да го сумаризам без премногу спојлери-се е на стероиди, ре користине се неколку непријатели за баф, шефовите се многу агресивни.
Левел 211 си не се жали. :D
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.340
Поени од реакции
8.022
НГ+ може да играш и со 120 до 150 левел без проблем. :D
Плус длцто не е планирано како енд гејм туку мид гејм.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.448
Поени од реакции
4.282
НГ+ може да играш и со 120 до 150 левел без проблем. :D
Плус длцто не е планирано како енд гејм туку мид гејм.
Прилично сум сигурен мог е ендгејм
 

Kajgana Shop

На врв Bottom