Elden Ring

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.744
Поени од реакции
31.795
Kako da go zemam ognot? Momentalno se vrtkam okolu Forge of the Giants grace.

Konecno go projdov polzavot sto summonira godskin noble obicen pa fat. :D

Edit: zborev so ovaaa na site of grace, i am prepared.
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
11.923
Поени од реакции
23.829
Kako da go zemam ognot? Momentalno se vrtkam okolu Forge of the Giants grace.

Konecno go projdov polzavot sto summonira godskin noble obicen pa fat. :D

Edit: zborev so ovaaa na site of grace, i am prepared.
Melina treba da ti dade opcija za toa tamu na toj grace.
 
  • Љубов
Reactions: wot

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.072
Поени од реакции
4.053
Kako da go zemam ognot? Momentalno se vrtkam okolu Forge of the Giants grace.

Konecno go projdov polzavot sto summonira godskin noble obicen pa fat. :D

Edit: zborev so ovaaa na site of grace, i am prepared.
Се надевам ги заврши сите квест лајнс пред да го спали огнот.
Автоматски споено мислење:

Screenshot_20220514-091632_YouTube.jpg
:pos:
 
Последно уредено:

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.744
Поени од реакции
31.795
Се надевам ги заврши сите квест лајнс пред да го спали огнот.
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 332217
:pos:
Ne bas se, gledam deka vo roundtable poveketo gi snemalo no i was done with it. Gideon sakam samo da ostane ako moze zaedno so smith-ot. Rivers of blood zemav taka da mislam deka e redno da progresiram.

Farum Azula za sega izgleda dosta fun.

Kaj e ovaa Malenia da i se probam? Mozno li e da ja promasam? Mislam deka sum pri kraj pa spodelete na sto da pazam.

Inace lvl 100. Triple digits finally. :icon_mrgr:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.072
Поени од реакции
4.053
Ne bas se, gledam deka vo roundtable poveketo gi snemalo no i was done with it. Gideon sakam samo da ostane ako moze zaedno so smith-ot. Rivers of blood zemav taka da mislam deka e redno da progresiram.

Farum Azula za sega izgleda dosta fun.

Kaj e ovaa Malenia da i se probam? Mozno li e da ja promasam? Mislam deka sum pri kraj pa spodelete na sto da pazam.

Inace lvl 100. Triple digits finally. :icon_mrgr:
Не би требало да ја промашиш после Farum azula е областа.
Треба да имаш пристап до consecrated snowfield

Screenshot_20220514-094515_YouTube.jpg
Инаку шу праиш со риверс фрлај одма не е забавно ич оружијето.
 
Последно уредено:
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
34.829
Поени од реакции
51.075
@wot најдобро види видео за како да стигнеш до областа кај што е Малениа. Па дури и кога ќе стигнеш таму, има доста пешачење до неа...
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.072
Поени од реакции
4.053
Инаку во областа што си ќе собереш за апгрејд до 25ка.
Земи си уште една Учи или Нагакиба многу позабавно од Риверс и отокот Мунвејл за нив не треба скил само штракање ашес оф вор.
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.263
Поени од реакции
3.008
Пошто земав пауза x време, еве што е ново на моја страна
Greyoll и Greyll се троифеи, фториот аватар во келид е доле, и дуото furries во пештерата. Главо шефови од dragonbarrow.
И конечно ги пројдов првите катакомби.
Се што ми требаше е ручната балиста..и математика.Math...not even once...
Остана уште ball fondling hunter ама тие се ептен незгодни. Можда и уште нешто...
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.072
Поени од реакции
4.053
Пошто земав пауза x време, еве што е ново на моја страна
Greyoll и Greyll се троифеи, фториот аватар во келид е доле, и дуото furries во пештерата. Главо шефови од dragonbarrow.
И конечно ги пројдов првите катакомби.
Се што ми требаше е ручната балиста..и математика.Math...not even once...
Остана уште ball fondling hunter ама тие се ептен незгодни. Можда и уште нешто...
Гронбиците и рудниците ги најде ли во сите области, со квестлајните до кај си, до која област дојде?
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
3.263
Поени од реакции
3.008
Гронбиците и рудниците ги најде ли во сите области, со квестлајните до кај си, до која област дојде?
Се тормозам со лејендел. Иако сум поќе од спремен да се справам со стварите внатре, губам на атриција оти немам најдено сајт оф грејс. Мислам и дека имам нешто во алтус пропуштено. Вулканската куќа ја работам,
 

Kajgana Shop

На врв Bottom