Eден на еден со Жарко Димитриоски

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.841
Поени од реакции
6.318
Супер е она со безобразните карти ама штета што Жаре не ги пушти во продажба да може да се купат тие карти.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
5.372
Поени од реакции
10.593
Почекав некој ден откако искочи инфово колку пари лапнала вошкава со надеж дека некој од шарените говна од форумов ќе собере храброст да го постави она фамозното прашање - Колку Тамари ќе се спасеа со овие 300 илјади евра??? - ама ништо уште...


Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.211
Поени од реакции
30.960
Баш гледав инсерти од таа емисија и ми беше малку чудно тоа смешкање и кикотење што беше вон типичното, вештачко смешкање и кикотење што го дава кога има гостин што не треба да го кљука со тендери.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom