EП 2016 - Група А (Франција, Романија, Албанија, Швајцарија)

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.072
Поени од реакции
9.675
Кажи ми дали сега ја заслужува толку? Ако е да (а, така е) тогаш тоа е фантастична проценка на Билич и Вест Хем, како и на поголемиот дел од членовите на форумов овде, кој пред 6 месеци тврдеа дека во Паје се крие фантастичен играч.
Јас пред 6 години тврдев па што? :D :icon_lol: Напнавте со Паје има да се курчам сега на секој пост[DOUBLEPOST=1465638743][/DOUBLEPOST]
Шо има врска?Како да сум прв што навива за голема репрезентација на големи натпреварувања. Ебати муабетот.
Не можи да те загрижува бе :pos:
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.102
Поени од реакции
22.368
Sommer; Lichtsteiner, Schär, Djourou, Rodriguez; Behrami, Dzemaili, Xhaka; Shaqiri, Seferovic, Mehmedi.

Попладнево на #EURO2016, албанските орли ќе се обидат да ги прелетаат стрмните швајцарски алпи кои за многу екипи беа несовладлива тврдина.
 
Последно уредено:

Tоni

ILLYRIAN
Член од
26 февруари 2009
Мислења
13.612
Поени од реакции
10.175
Ленс е црвено-црн!Составот на Албанија: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli, Kukeli, Abrashi, Xhaka, Roshi, Lenjani, Sadiku
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.293
Поени од реакции
9.878
Хакава за ваков старт црвен ќе пие у Англија.
 
C

Castiel

Гостин
Kaко заплива голманов без врска. Лош старт за Албанија.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.911
Поени од реакции
12.393
Да не беше Алаба, Родригез ќе беше прва постава во Баерн одамна. Играчина.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11.677
Поени од реакции
9.319
so promasi ej

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.102
Поени од реакции
22.368
И Хисај каква топка му пушти на Садику, браво (y)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.060
Поени од реакции
194.757
Хисај игра многу добро, другиве вкочанети. Промашајот поготово, паднат беше речиси Зомер, можеше да ја поткопа
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
9.911
Поени од реакции
12.393
Хисај игра многу добро, другиве вкочанети. Промашајот поготово, паднат беше речиси Зомер, можеше да ја поткопа
Мора да игра, скаути на Баерн го пратат :)))
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.174
Поени од реакции
13.936

Kajgana Shop

На врв Bottom