DotAlicious

phazrew

Deepholm
Член од
3 септември 2011
Мислења
322
Поени од реакции
300
Не видов дали има ваква тема ако има затворете ја само сакав да знам дали некој од форумов игра на Dotalicios? http://www.dotalicious-gaming.com/
За разлика од battlenet ,garena ,darer многу повеќе ми се допаѓа нема ливање , ако излезеш ти даваат penalty со 3 добиваш бан 20, па после 40 , па 80.
Ти пишува колку кули имаш срушено , колку убиства , deaths ,rax , couriers, кој херој најмногу го имаш играено со кој најмногу имаш тепано има Achievments за срушени кули за убиства за кокошки убиено ,за тепано дота без земена кула за тепана дота пред 20 минута, и уште многу други.
 
I

Iblis

Гостин
Ок е, ама зависи во која група ќе се паднеш, доста нубци има.
Најдобра е, според мене, за pub, RGC и строго -cm. Страшна игра паѓа.
 
На врв Bottom