DotA 2

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
936
Поени од реакции
1.074
само шо напраив 1100 xp/min со сларк
поз
А где је печат?
--- надополнето: 29 мај 2013 во 11:19 ---
Абе да ве прашам на некој од вас ви се дешават во игра да се закочит и да ти дајт 20 сек негде за да се реконетираш, демек интрнет проблем и после то гледаш имаш нет све не е паднат како шо пишит и ко ке пробаш да влезиш во игра од кај шо застана да не те пуштат да те исфрлат нон стоп,сега мене само шо ми се деси ова а ме пренервира пошо готова беше да ја земам партијава? :mad:
Тоа е DDOS се дешава кај секој
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.452
Поени од реакции
7.093
Абе да ве прашам на некој од вас ви се дешават во игра да се закочит и да ти дајт 20 сек негде за да се реконетираш, демек интрнет проблем и после то гледаш имаш нет све не е паднат како шо пишит и ко ке пробаш да влезиш во игра од кај шо застана да не те пуштат да те исфрлат нон стоп,сега мене само шо ми се деси ова а ме пренервира пошо готова беше да ја земам партијава? :mad:
Ако ти вика дека сеуште играш, отвори конзола и пиши "status" (без наводници) копирај ја IP адресата. После пиши " connect <IP>" (без наводници) каде што <IP> ти е адресата
( connect 69.162.85.42:3001 на пример).

Тоа е DDOS се дешава кај секој
:icon_lol:+1:icon_lol:
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
5.274
Поени од реакции
4.156
Untitled.png

Од статистикава више од пола е црвено, али јебига.. тоа е кога че ти се паднат руси. Само со нив може да ти се случе со 424 last hints да изгубиш партија или со 41 kills :D
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.189
Поени од реакции
837
Не е ништо посебно,најмногу тоа се должи затоа што немам баш време да вложам во играва :)
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.325
Поени од реакции
6.202
Зошто ние немаме тим на The International 2013 ?

u srs? Која е компетитивната сцена во Македонија? Кај Мирче од Белимбегово у подрум на пентиум 4ки?
Види колку сме активни и успешни на WCG...
А да не зборам за сериозноста и квалитетот на bootcamp-oвите. 3 Дена у Охрид.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.540


Чекав да направам повеќе denied на крипојте во победничка партија, па да постирам. :D
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
Луѓе, ко ќе губите, не ви се криви Русите или било кои други соиграчи. Бранко е крив.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
7.982
Поени од реакции
20.518
Е овој со таа среќа комотно може сам да иде на TI3.... :pos:

Не е среќа, сигурно Sniper има направено Basher или Abysal Blade, зашто само од втората магија што му е headshot неможе волку стан да направи. :)
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
ако можи убо да заприметите и некој друг (range) го мава од лево. ништо чундо и тој другиот да има basher па да има некоја случајна синхронизација на баш со снајперот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom