DotA 2 турнир

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Дали има заинтересирани да се направи дота2 турнир меѓу кајганаџии :D, гледам на стим баѓи луѓе од форумов играат дота.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.259
Поени од реакции
4.947
Би играл ако имам бета кеј .. :)
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Би играл ако имам бета кеј .. :)
ако имаш акаунт на стим придружи се тука и тука, напиши во групите ако му се наоѓа на некој бета клуч/инвајт да ти дај, аплицирај за free invite од стим и на playdota.com иии со среќа. Ако најдам случајно клуч/инвајт во меѓувреме ќе ти пишам. позз барем сега лесно се наоѓа дота2
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.259
Поени од реакции
4.947
ако имаш акаунт на стим придружи се тука и тука, напиши во групите ако му се наоѓа на некој бета клуч/инвајт да ти дај, аплицирај за free invite од стим и на playdota.com иии со среќа. Ако најдам случајно клуч/инвајт во меѓувреме ќе ти пишам. позз барем сега лесно се наоѓа дота2
Влезен сум во двете и аплицирав за инвајт али ништо ..
 

Amaterasu

123123113
Член од
17 април 2012
Мислења
1.097
Поени од реакции
996
Прашање за тие што играат дота 2 : Дали навистина ви се допаѓа повише од обичната WC3 дота? Јас искрено еднаш ја пробав и никогаш повише. Едноставно е изгубен целиот концепт на игра, играта е направена побрза по динамична, ги има изгубено основните вредности. Што е тоа што повише ви се допаѓа кај оваа игра?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.733
Поени од реакции
25.701
ми кажаа дека после турниров интернешнл, ќе ја пуштат дота 2 за сите.. турнирот завршува за 5-6 дена
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.546
ми кажаа дека после турниров интернешнл, ќе ја пуштат дота 2 за сите.. турнирот завршува за 5-6 дена
Не.
Прашање за тие што играат дота 2 : Дали навистина ви се допаѓа повише од обичната WC3 дота? Јас искрено еднаш ја пробав и никогаш повише. Едноставно е изгубен целиот концепт на игра, играта е направена побрза по динамична, ги има изгубено основните вредности. Што е тоа што повише ви се допаѓа кај оваа игра?
Сериозен си?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
15.733
Поени од реакции
25.701
Ќе да е не пошо не можам да најдам веродостоен извор... ќе ги прашам моите полу ретардирани другари од кај им дошла идејата.
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Неможам никако да најдам beta key. Ја имам пробано... луѓе лудило е играва! ... Ако има некој бета кеу нека ми даде pleasee
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Прашање за тие што играат дота 2 : Дали навистина ви се допаѓа повише од обичната WC3 дота? Јас искрено еднаш ја пробав и никогаш повише. Едноставно е изгубен целиот концепт на игра, играта е направена побрза по динамична, ги има изгубено основните вредности. Што е тоа што повише ви се допаѓа кај оваа игра?
мене појака ми е wc3 дота...
ок дечки, сфаќам дека сакате да бидите oldschool :), ама како шо иди времето сите јаки тима од wc3dota се префрлаат на дота2, истото се случува и со кантер1.6 , сите заминаа на глобал офенсив
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.729
Поени од реакции
7.546
Да? Играта е иста како LOL, мислам нема врска од она што беше старата дота, ја играат луѓе кои си немале врска од старата ( најчесто ).
Ти очигледно е си ја играл ни LoL ни Dota 2.
Ако си гневен што сеуште не можеш бета клуч да најдеш, кажи си искрено, не да тропаш глупости.
Новава Дота е далеку најдобриот порт на оригиналот.
Старава е готова, свршена, капут. Графиката е веќе премногу застарена, wc3 енџинот премногу го успорува развојот на Дота и премногу се импровизира заради лимитациите во енџинот.
Валве се одлична компанија и нема да ја заебат новата.
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Ти очигледно е си ја играл ни LoL ни Dota 2.
Ако си гневен што сеуште не можеш бета клуч да најдеш, кажи си искрено, не да тропаш глупости.
Новава Дота е далеку најдобриот порт на оригиналот.
Старава е готова, свршена, капут. Графиката е веќе премногу застарена, wc3 енџинот премногу го успорува развојот на Дота и премногу се импровизира заради лимитациите во енџинот.
Валве се одлична компанија и нема да ја заебат новата.
сакав истото да му го кажам само неќам да се расправам, вакви еден куп ги има по форуми...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom