Dota партии меѓу кајганџии!

  • Креатор на темата Спенсер
  • Време на започнување
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
Psyside истиот ник ти е и на ггц <>

btw

овде snT.ThundeR

:helou:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Знам дека си ти де, затоа реков за во предходните постови, иако за некои веќе знам како играат мислејќи на тебе и Тито :helou:

Ај вечер да мавнеме некоја? олд скул плајаз вс Кајгана? или ептен масакр ќе биде? :pos2:

Има ли некои добри/искусни на форумов ? :)

П.С дај мсн!
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.085
Поени од реакции
156
што те пукна вака на дота :pipi:

btw сабота/недела има турнир во сет нет 2
ако сакаш помини - лан секад било најинтересно :D

(ако ти е за моето мсн го имаш на профилот)
:AAAAA:
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Хехе интересно ми е со нови играчи потово од форум.За турнирот ќе видиме можно е да поминам :helou:
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
psyside имам со тебе играно во хлр 4 мислам дека беше ти беше луна соло мид а јас бев мирана соло мид игравме против и фб ти земав ама на крај пак вие со луцид победивте се сеќаваш ли тогаш никот ми беше efficient_

ps.ако сакаш да мавнеме некоја викендот ..

--- надополнето ---

psyside имам со тебе играно во хлр 4 мислам дека беше ти беше луна соло мид а јас бев мирана соло мид игравме против и фб ти земав ама на крај пак вие победивте се сеќаваш ли тогаш никот ми беше efficient_

ps.ако сакаш да мавнеме некоја викендот ..
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
18.457
Ухх не памтам да ти кажам право :) Иначе ако сакаш да играме може али у последно време тешко,работа ово оно презафатен сум.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50
Да не му се игра на некој ?
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
Ухх не памтам да ти кажам право :) Иначе ако сакаш да играме може али у последно време тешко,работа ово оно презафатен сум.
ќе изиграме после распустот една иначе во последно време не играм ама ја имам изиграно последната верзија
 
Член од
15 октомври 2009
Мислења
249
Поени од реакции
16
Koj saka 1v1 neka pise ... nick: Armin4e

tapa mi e, pred 20 godni mi e
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
Ај ако сте за Кајганџиска Дота да се договориме да се истепаме едно убаво. Адд ме на гарена ----

ник: -=DeviL_DeatH=-
 
Член од
22 ноември 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Оп дечки здраво кој сака денес може да играме после 19h ! Втора смена сум нашколо кој да изиграме нека каже ! Ник на GG ORB1TAR :)
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.908
Поени од реакции
10.540
Хехе интересно ми е со нови играчи потово од форум.За турнирот ќе видиме можно е да поминам :helou:
коига сакаш може да се стаиме а можеме да направиме една 5v5 тука ние од кајгана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom