DotA генерална дискусија

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Линкчиња ако може да симнам и вар крафт и фрозен троун, сите срања... не се снаоѓам со дотава.
--- надополнето: 21 мај 2012 во 21:42 ---
Го тупам али јебига, кога не знам што да праам.
--- надополнето: 21 мај 2012 во 22:19 ---
Ајде бе бидете хумани, нека не ве мрзи, не се прајте дека не читате...
Абе најубо ти е да си ја копираш од некој што веќе ја има затоа што ќе се отепаш дур средиш пачови и мапи ..... а веќе ако немаш од кого да ја копираш барај ја на некој сајт со торенти , не те игнорираме пиратерија е забранета на форумов ;)
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Абе најубо ти е да си ја копираш од некој што веќе ја има затоа што ќе се отепаш дур средиш пачови и мапи ..... а веќе ако немаш од кого да ја копираш барај ја на некој сајт со торенти , не те игнорираме пиратерија е забранета на форумов ;)
Приватна порака?
 

Tzeentch

Дискретен Херој
Член од
6 октомври 2011
Мислења
581
Поени од реакции
347
за квалитетна дота, само dotalicious... google!
на почеток може да ви е тешко да се снајдете, но ќе сфатите како стојат работите и лесно ќе ви оди.

Добро е али има и голема база на нубови таму. Им фали votekick.


Досега најдобар клиент за дота ми бил Darer, уште одма од почетокот се чистат нубците како што напредуваш со поени. Штета што го направија да биде само за Дота 2 и Старкрафт.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Сакам да ве прашам во врска со WC3 Assistant 1.7. Го имам симнато дома, секаде кај пробав работи само дома кај мене на персонален несака. Да не знае некој, дали треба нешто да се подеси во сетинзи или има некоја финта? Дај да го управам некако, без него е ептен лошо..
 
Член од
5 декември 2010
Мислења
700
Поени од реакции
157
Има некој да ми даде акаунт за хлр 1? Играм 1-2 партии дневно па немам акаунт.
 
Член од
18 ноември 2011
Мислења
81
Поени од реакции
25
абее вие се уклучувате преко гарената мене ми кажува дека е затворено толку и разбрав,што е работата?
 

toiise

Паско Кузман
Член од
17 декември 2007
Мислења
661
Поени од реакции
93
Ја спуштив Фрозен трон, сеа кој апдејти треба да ги спуштам за да можам дота да играм?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom