DotA Скриншот!

nikaТa

Mr.Lover Lover
Член од
16 април 2010
Мислења
524
Поени од реакции
60
На гарена, го постирав нубот од нервоза :) ама вреди и овде да го постирам

 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
271
Vanguard Strikes again! Истиот билд што го имаше и на траксот ,добро знаеш ти нешто друго да склопиш освен vanguard и s&y?? :):) Мац дај преименувај ја темава во Vanguard скриншот :):)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Vanguard Strikes again! Истиот билд што го имаше и на траксот ,добро знаеш ти нешто друго да склопиш освен vanguard и s&y?? :):) Мац дај преименувај ја темава во Vanguard скриншот :):)
Denied. :)

Него, current gold. :devil3:


Само да се разбереме, околу 9.000 имав уште кога ги бутнавме на една страна, не е ова собрано со килови на крај.

Плус, има вангард, омиленото на Xzapz! : )
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788


Мац јави ми се коа ќе изиграш вака чаирски :D
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
taj noviot blade, e korisen samo protiv heroi kako void,sven i nekoj drugi slicni koi ti skoknuvat i te jadat :D, i toa dokolku igras heroi kako sf koj otkako ke go pustis, mozes da pustis ulti i 3 raze i pak da bides korisen, rikito ne e eden od niv :D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
taj noviot blade, e korisen samo protiv heroi kako void,sven i nekoj drugi slicni koi ti skoknuvat i te jadat :D, i toa dokolku igras heroi kako sf koj otkako ke go pustis, mozes da pustis ulti i 3 raze i pak da bides korisen, rikito ne e eden od niv :D
Чим за мене немаш критика, значи сум ти се свиѓал. <3
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
taj noviot blade, e korisen samo protiv heroi kako void,sven i nekoj drugi slicni koi ti skoknuvat i te jadat :D, i toa dokolku igras heroi kako sf koj otkako ke go pustis, mozes da pustis ulti i 3 raze i pak da bides korisen, rikito ne e eden od niv :D
Гледај од аспект кај што важен е dmg. Рики има ненормално многу agility а магијава има ненормално многу мал cd. Да, ќе кажеш дека побрзо би го убил со удари во прашинка, ја ќе ти вратам со контра реплика дека ако ми избега можам да искористам, и ти ќе ми кажеш дека имам блинк страјк. И тука си потполно у право и се слагам со тебе дека ја онака само решив да ја праам склопкава оти дава agl многу. Иначе пак не би ја направил склопкава на рики, боље е каде каде butterfly. Па еве да заштедам време само со реплики и секакви ствари, нели сум swell :D
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
LEAVER.jpg lol, haha.jpg fffff.jpg muahahaha.jpg
Игравме до 10 победи и 10те ги излезе..
Можно ли е ?!!:pos2:


Како да ја мајнам бре сликава од кантерот..:pos:
 

Attachments

Член од
26 декември 2009
Мислења
83
Поени од реакции
0
prvite 2 ss se so nick kiko*** a drugite so konce =]]
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
да оти игравме во лан, и си го смени името ...
 
Член од
26 мај 2010
Мислења
12
Поени од реакции
0
абе поминат ми е лимитот неможам да видам ниту една слика ќе треба да чекам после 1 ви --
иначе Мац на тебе како ти е јузерот на џи арена ?
 

psymeteoR

מעטעאָראַ
Член од
4 јануари 2010
Мислења
176
Поени од реакции
17
иииии... на „џи арена“.. обобо ојте учите малце англиски граматика.. :se_ molam
 
На врв Bottom