DivX Player Runtime Error!

Apokalipto

(М)
Член од
4 март 2007
Мислења
15.578
Поени од реакции
2.574
И?

Обичен и беден видео плеер, uninstal и преинсталирај го - ако ти значи. Совет да си инсталираш vlc player и да уживаш во филмовите
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.938
Не ти треба ова ѓубре.
Инсталирај MPC-HC кој доаѓа заедно со K-Lite Codec Pack.

Thank me later.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
79.880
Поени од реакции
174.228
има нешто што немаш на десктоп?
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.184
Поени од реакции
16.002
Лелелеллеле сега му го гледам десктопот, па уште и гаџети има, само иконите и гаџетите, едно 20% од процесорот/рамот користат :icon_lol:

Можам да замислм msconfig>startup што се дешава :pos:

Ах, + AVG, that's it :D
 
Член од
22 август 2008
Мислења
1.723
Поени од реакции
3.873
Кодеци не се потребни на модерни OS.
Токму тоа го прави оној Real Player. Доаѓа со сопствени кодеци и ја "буни војската".
Real Player, QuikTime, Bs, DivX Player се тоа у канта треба да оди, гледам не го ставил и GOM уште тој фали.
VLC, DaumPotplayer и ништо друго.
 
На врв Bottom