Дали ви е важна големината?

Член од
12 октомври 2020
Мислења
4
Поени од реакции
1
Dali vie zenskite bi bile zadovolni ako decko vi bi imal 14 cm penis,ili bi go ostavile poradi toa??
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.793
Поени од реакции
17.154
Dali vie zenskite bi bile zadovolni ako decko vi bi imal 14 cm penis,ili bi go ostavile poradi toa??
Не се замарај со големината, денеска ако немаш 20см као шо ти кажаа или ако нема она јаки цицки и газ значи треба да се убијат, барај си некоја шо брка пред се некој други вредности.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Големината е секогаш битна.
Ако ти е малечко некој прст додади, секоја жена сака да е исполнета, исто како што на вас ви е битно да е тесна.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Не му е лоша големината иако идеално е 15-16 см, ама колку и големината толку и техниката е битна.
Некој со 20см со него може само ореви да чука. :icon_mrgr:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Големината е секогаш битна.
Ако ти е малечко некој прст додади, секоја жена сака да е исполнета, исто како што на вас ви е битно да е тесна.
Не е само да е тесна....има и други ствари, само не сме ние цепидлачини :D
Автоматски споено мислење:

Ова со мерењево....не ми е јасно, ефективна големина или максимална големина се зема?
Да не се заебе младичов у мерење....
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.859
Поени од реакции
34.895
не е толку битна должината, у матка ли ке ја брцаш? обемот е побитен
Точно. После стимулација на клиторисот, триењето и ширењето на "ѕидовите" на вагината е второ задоволство во сексот кај жените. Барем така ми рекле де. :LOL: Е сеа тоа зависи и од дебелината на пенисот, ама и од ширината на пичето. :D

Али кога ќе земеш се во предвид, на крај најточна испаѓа поговорката со лонецот и капакот. Битно е да се најдете, за тоа се експериментира.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.784
Поени од реакции
15.396
Точно. После стимулација на клиторисот, триењето и ширењето на "ѕидовите" на вагината е второ задоволство во сексот кај жените. Барем така ми рекле де. :LOL: Е сеа тоа зависи и од дебелината на пенисот, ама и од ширината на пичето. :D

Али кога ќе земеш се во предвид, на крај најточна испаѓа поговорката со лонецот и капакот. Битно е да се најдете, за тоа се експериментира.
Ебеш му матер ако треба големина на кур да биде пресудна во наоѓањето :LOL:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Не е само да е тесна....има и други ствари, само не сме ние цепидлачини :D
Автоматски споено мислење:

Ова со мерењево....не ми е јасно, ефективна големина или максимална големина се зема?
Да не се заебе младичов у мерење....
Големина, обем, се си треба.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom