CSI: Las Vegas

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Според мене, ова е најдобрата крим-серија што е некогаш направена (општо CSI) а посебно CSI: Las Vegas (изглеа заради личностите:) )

Дали сте знаеле дека на CSI: Las Vegas, во една епизода, на место каде што се гради некоја зграда, копале за да најдат некое мртво тело (во филмот) и НАВИСТИНА нашле мртво тело (во реалност)?!?!

П.С. Да не ги има некој случајно сите CSI: Las Vegas епизоди по дома, на РС, на DVD......
 

Гогото

MYSTIQUE
Член од
14 јуни 2006
Мислења
139
Поени од реакции
2
Абе иам ја нешто епизоди од ЛАС ВЕГАС ама сеа последнава сезона и ептен е изменета нешто као у СФ навлегуваат малце на крај да биде поинтересно и епизодите ги правата ептен трилер комплицирани нема више онака убиство=истрага=дома сеа има куп други работи...:zlo:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
CSI (pokraj law and order) edna od najdobrite krimi serii!
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Ја гледам серијата, и многу ми е интересна, досега немам пропуштено ниедна епизода :)
Немам епизоди на ДВД, па ако најдете нешто, кажете од каде ќе можам да даунлодирам.
 

***freak***

И да волиш до неба, и да прашташ кад треба [x]
Член од
9 февруари 2007
Мислења
383
Поени од реакции
1
CSI Las Vegas според мене е најдобра крим серија. New York и Miami ми се ок али Las Vegas ми е најбоље. Последнава сезона многу е најдобра а посено ефектите. Епизоди неам на pc или dvd ли ако имате некој линк за download пуштете :smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Преку торент имате колку сакате, ама ПРЕМНОГУ МВ зафакаат така, ќе остарам додека ги спуштам сите....
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
za mene prvo Miami pa New York pa Laas Vegas po toj red mi se svigat
 

moskva_bojan

Kirk Hammett
Член од
28 јануари 2007
Мислења
470
Поени од реакции
3
mn. zakon serija steta sto sea letovo ja nema, nemam vo nedela sto da ledam navecer!
 

lile_rock

Олд сКул...хD
Член од
22 јуни 2007
Мислења
902
Поени од реакции
7
da serijata e stvarno zakon.Ja gledav steta sto ja nema sea.
 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Edna od najdobrite serii napraveni do sega.
Jas mislam deka vakov tim nema da ima nikogas poveke, ne vikam deka New York i Miami se losi ama Las Vegas se bez razmisluvanje najdobrite. site karakteri se tolku mnogu pogodeni i sklopeni zaedno toa e nesto neverojatno, gi obozavam!
 
B

black angel

Гостин
super e serijava ja doma ja imam igrata za na pc istrazuvas ubistava treba da go fatis zlostornikot kao u filmot e isto
 
Член од
18 март 2007
Мислења
570
Поени од реакции
78
Лас Вегас е дефинитивно најдобрата и најинтересната ЦСИ. Најдобра ЦСИ епизода на сите времиња, а воедно и една од најдобрите од сите серии ми е крајот на петтата сезона, Grave Danger, режирана од Квентин Тарантино. Неверојатна!!!
 

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
Mnogu mnogu zakon serija . Omilena mi bese edno vreme :tv:
 
Член од
28 јули 2007
Мислења
111
Поени од реакции
0
site CSI MI SE DOPAGAAT mn kavlitetno e prikazana rabotata i istrazuvanjeto na forenzicarite i ima interesni ubistva
 
Член од
12 септември 2007
Мислења
25
Поени од реакции
0
NAJDOBRA SERIJA SOE NAPRAVENA DOSEGA SO POLICIJA I KRIMINAL.
:violent1:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom