CS GO Trade

Член од
9 септември 2014
Мислења
6
Поени од реакции
5
Оваа тема ја отворам за сите што играат CS GO ( Counter Strike Global Offensive ) и што имаат ајтеми - скинови за оружја сакаат да ги заменат и да направат '' Trade '' - на пример вака:

Имам - USP Guardian Factory New
Ми треба - Glock Dragon Tattoo Factory New

и така....
:D
( некој ако сака да ме додаде на '' Steam " еве ви линк http://steamcommunity.com/id/meet-the-nightmare )

И некој ако има понуда за мојата AWP BOOM (Minimal Wear) нека пише одговор
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.744
Поени од реакции
1.845
Одлична тема.

Еве да сефтосаме, јас се пријавувам за ПРИВРЕМЕН трејд (ќе се договориме на колку време) на следниве итеми:

Ми треба: понудете што имате. Не е битно, но препорачливо е цената на ајтемот/скинот да се совпаѓа, во случај на scam. Може и 2 за 1, 1 за 2. Очекувам поштени трејдери.

Имам:
AWP --- Pit Viper (MW)
StatTrak MAG-7 --- Heaven Guard (FN)

P90 --- Blind Spot (MW)
CZ75-Auto --- Tigris (MW)

Glock-18 --- Blue Fissure w/ sticker (MW)
Five-Seven --- Silver Quartz (FN)
StatTrak Dual Berettas --- Retribution (FN)

Tec-9 --- Red Quartz (MW)
Famas --- Pulse (FN)

Desert Eagle --- Urban Rubble (MW)
P2000 --- Red FragCam (MW)

P250 --- Hive (FN)
AK-47 --- Blue Laminate (MW)
M4A1-S --- Blood Tiger (MW)


Иначе, пишувајте си и рејтинзи и usernames на крај на постовите. Јас сум Master Guardian Elite.
Username: ficiani2010
 
Последно уредено:
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Одлична тема!
Да не бидам офтопик ќе напишам и јас...

Имам:
1.
AK-47 | Blue Laminate Factory New
2. M4A4 | Zirka Minimal Wear
3. Desert Eagle | Crimson Web Field-Tested (Sticker: HellRaisers | Cologne 2014)
4. USP-S | Stainless Minimal Wear
5. StatTrak™ Tec-9 | Isaac Battle-Scarred
6. StatTrak™ PP-Bizon | Cobalt Halftone Minimal Wear

Ми треба:
Понудете што имате, може сите за еден, 2 за 1, 1 за 2 и сл.

Мој Стим профил клик.
Пред да ми понудете трејд пишете ми приватна порака(на форумов) бидејки не го вклучувам Стимот секојдневно..
 
Член од
9 септември 2014
Мислења
6
Поени од реакции
5
Некој да не има 5 клучеви какви и да било да се смениме за AWP | BOOM Minimal Wear , има стикери NiP Katowice Holo i LGB eSports Katowice Holo не е изгребана има добар изглед
 
На врв Bottom