CS:GO Кајгана микс?

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Да не се пингаме по постови овде, улезете у Chat room у КајганаCS и така ќе се договореме кој за каде е. :)
 
Член од
25 април 2011
Мислења
24
Поени од реакции
45
Ajde site koj videl, koj ne videl na chatroom u KajganaCS da se sobereme da napraime 2 tima za CS GO i da pocneme.
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
На чет сме веќе четворујца. Со HoT IcE пет души. Уште пет и таман. Да не испадне у 2 саат да треба да играме. :) :)
 
На врв Bottom