Crash Team Racing Nitro-Fueled

  • Креатор на темата Dani
  • Време на започнување

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.044
Поени од реакции
57.262
Ги истркав сите, го добив Interstellar Challenge трофејот.

Сега знам дека ги има тие CTR и оние на време што се трките, ама незнам дали да ги возам и на каде да продолжам со играта. До тука ја изиграв и пред нешто повеќе од 15г ама не се сеќавам дека вака тешка ми била, од босовите само последниот двапати и претпоследниот скоро десетина оние другите се од прва ги поминав, но дур стасав до нив и ги возев трките со останатите на поедини трки баш ме намачија.

Одлична игра во секој случај.
CTR горе доле исто му доаѓа како обична трка, Relic се досадни за играње. За 100% adventure треба да се изиграат и овие (покрај тоа ти отклучува ствари за колата)

Ако сакаш добро да ја научиш најдобро ти е на time trial. Помини го N Trophy на сите стази, не би требало да имаш проблем. После бркај го времето на Oxide и на крај на Velo.
Исто и Adventure на hard е добар тренинг.
 
Член од
1 ноември 2019
Мислења
357
Поени од реакции
356
CTR горе доле исто му доаѓа како обична трка, Relic се досадни за играње. За 100% adventure треба да се изиграат и овие (покрај тоа ти отклучува ствари за колата)

Ако сакаш добро да ја научиш најдобро ти е на time trial. Помини го N Trophy на сите стази, не би требало да имаш проблем. После бркај го времето на Oxide и на крај на Velo.
Исто и Adventure на hard е добар тренинг.
Relic и CTR ги пробав а за овие другите ќе проверам што како одат.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.044
Поени од реакции
57.262
Денес прв пат ја пробувам онлајн. Еве го резултатот од првата трка :D
*Papu’s Pyramid

8DFE88D5-38B4-4113-96F1-0237F52EC4C7.jpeg
Автоматски споено мислење:

Е сеа веќе ме мечна со саглам играчи
 
Последно уредено:

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.044
Поени од реакции
57.262
Искористени преку милион wumpa coins. Денес го купив и последниот item

20210501_100626-01.jpeg

Не сакам да правам пресметки колку трки се извозени :S
 

G@rfielD

Модератор
Член од
10 февруари 2007
Мислења
10.729
Поени од реакции
9.712
Нели имаше муабет дека и за РС ќе излага играва, шо бидна?
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.648
Поени од реакции
1.538
Нели имаше муабет дека и за РС ќе излага играва, шо бидна?
Студиото што ја прави играта е прераспределено на КалоДјути франшизата, заедно со другото студио што ја правеше Спајро и 4ката. Доста актуелна вест беше ова, освен ако не најдат друго студио не верувам дека ќе прават рилис наскоро.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom