Cosmofon интернет

Член од
29 август 2008
Мислења
5.210
Поени од реакции
3.594
ZA MAKSUMUM 1 mesec COSMOFON ke ponudi BRZ bezicen internet
ke ima i duo paketi ; ALO ALO + NET ...pa cekame brzini i ceni ..od oficijalni izvori doznav deka ovaj mesec se testira internetot!
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.532
Поени од реакции
7.277
Ме заболе грчиштава ако пуштат нет, уште за нет ми фали да ме нервираат
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
403
Поени од реакции
7
се е добро само да не врзуваат со 3 години договор како со алло пакетите.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
немојте да ставате од грчиштата, поарно на унгарците ке им дадам пари, на грчиштата никако
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.210
Поени од реакции
3.594
немојте да ставате од грчиштата, поарно на унгарците ке им дадам пари, на грчиштата никако
E so muabetov epten ...mislam deka ADMINITE treba da reagiraaaat temava e za INTERNET A NE ZA GRCIJA !~btw.....ZA 2 meseci ILI TELENOR ili TURKCELL ge go kupi i rebrendirajne ke ima i EXTRA POVOLNOSTI............
Drezete se do temava .....Se ostanato nee za tuka !
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
165
E so muabetov epten ...mislam deka ADMINITE treba da reagiraaaat temava e za INTERNET A NE ZA GRCIJA !~btw.....ZA 2 meseci ILI TELENOR ili TURKCELL ge go kupi i rebrendirajne ke ima i EXTRA POVOLNOSTI............
Drezete se do temava .....Se ostanato nee za tuka !
е јас не мислам така
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
нели дојче телеком ги купи што значи не се више грчиштана :tv:
Дојче Телеком го купи ОТЕ но бидејќи кај нас Дојче Телеком го држи Мобимак (преку Т-Мобиле) не смее да го превземе Космофон бидејќи би направиле нов монопол со 95% учество на пазарот. Поради тоа Космофон ќе биде продаден на 3та фирма.
:helou:
 
Член од
8 август 2008
Мислења
447
Поени од реакции
17
малце чудно ми е ова, оте е сега на дојче телеком а космофон е керка фирма на оте уствари на дојче телеком. Сепак се мислам додека ете не се продаде дојче телеком држи конци, но ќе видиме до кога.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom