Corel Draw - прашања, помош, туториали

Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Da ne bese ti nemase ni da go otvorev toa Corel PhotoPaint. GJ i samo napred :)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
Браво бе девојче....алал да ти е секоја чест...ке пробам да ти најдам Фотошоп...таму да си ги усмериш силите...:je: Шминкаш како никој на форум...:kez:
 

Samaramon

¤ ξωટ ¤
Член од
17 декември 2005
Мислења
1.079
Поени од реакции
11
hehe
fala, fala, a inaku najdov fotoshop, ama uste ne sum go probala...
 

betogrozdanov45

мајстор за гибаници
Член од
26 октомври 2005
Мислења
1.549
Поени од реакции
6
Samara а ако да ми напраиш ваква монтажа и да ми ја пратиш само на мене???

Ако може, те молам прати ми пп да се договориме: )))
Иначе сликите ти се ТОП: )
 

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
34.366
Поени од реакции
29.196
betogrozdanov45 напиша:
Samara а ако да ми напраиш ваква монтажа и да ми ја пратиш само на мене???

Ако може, те молам прати ми пп да се договориме: )))
Иначе сликите ти се ТОП: )
Ете кој имал скриени геј амбиции! :icon_lol::icon_lol:

Се шалам. :wink:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.364
Поени од реакции
193
Па се извинувам ако имаше ваква тема отворено,но неможев да најдам.Ако има некој нешто изработено во Корел ми треба итно,било тоа да е визит карта или нешто друго но да е добро изработено , ако има некој нека пише за да ми прати. Ве молам , ми треба итно!

msn: ivan_pushev@hotmail.com - мое мсн :wink:
 

Cruela DeVill

THE BEST DAMN THING
Член од
15 август 2008
Мислења
222
Поени од реакции
14
mi treba tutorial za Corel Photo Paint 12 nikade nemozam da najdam, pa ako ima nekoj... neka pisi
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
кореле е еден од подобрите програми
Corel Draw 12 e најдобар досега 13 има многу Bugs
Поздрав:back:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.844
Поени од реакции
3.221
Јас работам во Corel X3. Визит карти, флаери, етикети, кутивчиња, каталози, книги, скоро све што после иде на штампа.
 
На врв Bottom