Comedians in Cars Getting Coffee

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.320
Поени од реакции
57.790
coffee.jpg

Comedians in cars getting coffee

Зошто нема тема за серијава? Кој е одговорен овде да се јави одма! Ова е неприфатливо!

Инаку во серијата не се работи за ништо. Џери ги собира луѓето од по дома во кола, си прават што-правиш-добар-ли-си муабети, пијат по едно кафе и за дваесетина минути се е готово. Перфектна серија за ништо посебно, одлична за гледање кога немате ништо за правење. Ја има на Нетфликс.

Џери цар.

P.S. барав преку срч енџинот, не најдов тема. Сигурно сум отворил дупла. Не е можно Њот да е толкава мрза... :anco:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
12.762
Поени од реакции
14.026

Пред некој месец, а може и година го гледав ова со Обама, но не ни знаев дека е дел од серијал со Џери :sramezliv:
Гледам со кој што како има снимано, епизодиве со Дон Риклс и Норм Мекдоналд уште вечер ќе се гледаат :zloo:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.320
Поени од реакции
57.790
Му тропаше на Обама на пенџере ненормалниот :pos:

Таа епизода има after credits сцена, не гасете до крај.
 
D

dobramuzika

Гостин
го изгледав видеото со обама, кул шоу е, моментално го гледам тоа со кевин харт, смешно чоече е. :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.122
Поени од реакции
15.937
Инаку во серијата не се работи за ништо.
Опис на се што фаќа Сајнфелд. :D

Мислам дека имам гледано нешто, но не сум посветила целосно внимание кон серијалов. Преку 70 епизоди, аман. Ај, и така ми фалат серии летово. :D
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.582
Поени од реакции
13.217
Опис на се што фаќа Сајнфелд. :D

Мислам дека имам гледано нешто, но не сум посветила целосно внимание кон серијалов. Преку 70 епизоди, аман. Ај, и така ми фалат серии летово. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom