Club Infinity, Битола

Член од
13 август 2009
Мислења
9.319
Поени од реакции
5.570
Дефинитивно најдобрата забава во градот, најголемите битолски „пуфли“, најдобрите дј и нормално најголемте ѕвезди се тука.... Клуб Инфинити, ја отвори и оваа сезона....


Добродојдени сте сите....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom