Citroen & Peugeot - Delovi

ebac112

Sales Man
Член од
21 јуни 2010
Мислења
7
Поени од реакции
2
Zdravo na site

Neznam dali temava e za tuka, ali ako ne e slobodno moze da me prefrlite kaj sto e mestoto :)

Prodvam delovi pretezno za Citroen & Peugeot, ali mozam da iskocam vo presret i za drugi avtomobili, samo ke mi treba vasa soobrakajna dozvola.

Bidejki mnogu lugje se skeptici okolu vakvata prodazba, sakam da napomenam deka ne sum izmamnik ni nekakov prevarant. Ako sakate seto toa da ne bide javno mozete da mi ispratite i meil: a.delovi@yahoo.com pa ja ke vi odgovoram na sekakov vid na prasanje :), a sekako moze i javno da bide tuka na temata :)

Prodavam se sto e od:

- Filtri

- Ulje

- Novi motor brisaci nad 2006 god

- Aditivi za DPF, FAP, EOLYS

I se sto bi imale vie potreba :)
 
Член од
7 јуни 2013
Мислења
158
Поени од реакции
85
Zdravo na site

Neznam dali temava e za tuka, ali ako ne e slobodno moze da me prefrlite kaj sto e mestoto :)

Prodvam delovi pretezno za Citroen & Peugeot, ali mozam da iskocam vo presret i za drugi avtomobili, samo ke mi treba vasa soobrakajna dozvola.

Bidejki mnogu lugje se skeptici okolu vakvata prodazba, sakam da napomenam deka ne sum izmamnik ni nekakov prevarant. Ako sakate seto toa da ne bide javno mozete da mi ispratite i meil: a.delovi@yahoo.com pa ja ke vi odgovoram na sekakov vid na prasanje :), a sekako moze i javno da bide tuka na temata :)

Prodavam se sto e od:

- Filtri

- Ulje

- Novi motor brisaci nad 2006 god

- Aditivi za DPF, FAP, EOLYS

I se sto bi imale vie potreba :)
Стапче за проверка на уље за PSA 1.9D обичен (XUD9A)?
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.615
Поени од реакции
2.711
Imam Peugeot 207 1.6 benzin automatic.Nekoj ako znae da mi kaze mi se javuva ponekad gearbox faulty. Dali ima resenie za ova posto na skoro site automatici na Peugeot 207ci se javuva ova. Ne e nekoj kvar Ali sepak kolata ja pravi po tromava.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
mu treba na nekoj HLADNJAK za berlingo ili partner ( se mesam vo reklamava ama taka mi stoj vo podrum).
 

Kajgana Shop

На врв Bottom