Chris Hadfield (Крис Хедфилд)

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.657
Поени од реакции
14.519
Овој стана ептен популарен, многу е активен на социјалните мрежи и ептен го пренесува животот во вселената.
Треба да го прогласат за претседател на Земјата :) Цар

http://www.facebook.com/AstronautChrisHadfield?fref=ts
https://twitter.com/Cmdr_Hadfield
http://www.youtube.com/user/canadianspaceagency/featured
http://www.youtube.com/channel/UCtGG8ucQgEJPeUPhJZ4M4jA

http://kajgana.com/spektakularni-fotografii-od-vselenata-napraveni-od-kris-hadfild
 
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Само на неговиов канал може да се гледа нема нешто за download ? :)
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.657
Поени од реакции
14.519
Не сум барал, може нешто има по торенти
 

Kajgana Shop

На врв Bottom