Charmed

Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Kako be tolku popularna serija, a da nema tema za nea. Porano koga igrase na A1 ja gledav sekoja vecer, epizoda ne ispustiv. Sega ja gledam na PC sekoj den po 2-3 epizodi. Ajde fanovi na Charmed pisete ovde. Pozdrav
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
За мене серијава е тапа.
Btw имаше тема за Волшебничките - и ја сместија во КАНТА :icon_bigg
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
741
Поени од реакции
76
Многу добра серија, ја глеав обавезно секоја епизода...Само штета што ми ја умреа Пру, омилена ми беше од волшебничките...Али ок и Пајпер може да пројде...:pipi:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
На почетокот ми беше интересна,после ептен тапа стана.
Иначе најомилен дел од целата серија ми беше тогаш кога глумеше Џулијан Мекмахон.:back:
Си плакнев очи секоја епизода.:zlo:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Дефинитивно една од најбедните серии кои случајно сум ги загледнал, па и во ударен термин ја даваа на А1, патетика во боја.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Не ми се допаѓа, иако многумина ја сакаат.Јас никогаш не ја загледав и покрај обидите.Ама од 5 минути повеќе не ја гледав:)
 
Ј

јовица11

Гостин
Ич не ја сакав серијава,гледав доволно за да просудам дека е шит(рече човекот кој сака шит серии:pos2:)
Како и да е ич не ми праеше мерак
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Abe sega za koj kako. Mene mi bese omilena pa sekogas si ja gledav. A vo USA bese najgledana serija site 8 godini dodeka se prikazuvase. Pozdrav
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Чекај малце.Не биди како адолфо да не убедуваш вака така пошто гледаш на многумина не му се допаѓа.И аман со глупите реклами.Оваа најгледана-онаа најгледана.Во тие 8 години додека беше таа се појавија и Изгубени, Херои, ЦСИ, Бегство од затвор...и која е најгледана?Не тропајте глупости.
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Poguglaj malku pa ke vidis. Rekordot go srusi SmallVile ili taka nesto se vikase serijata. Pozdrav
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Добро мислам не треба да се навредуваат мислењата на некои. На некого му се допаѓа а на некого не му се допаѓа серијата. а не одма `бебешка` била, ваква, таква. Единствено во серијата не ми се допаѓаа магиите и уништувањето ан демоните, но тоа беше суштината на серијата. Единствено што ми се допаѓаше беше приказната за животот на волшебничките и мислам дека од серијата ќе била погледана доколку не се претерувало со маѓии, демони и зли сили. Иначе, серијата имаше феноменален крај :smir:
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.112
Поени од реакции
824
Ја гледав во почетокот а потоа ми стана досадна, па престанав :)
Никако немаше крај :pos:
 
Член од
12 мај 2008
Мислења
1.495
Поени од реакции
38
Добро мислам не треба да се навредуваат мислењата на некои. На некого му се допаѓа а на некого не му се допаѓа серијата. а не одма `бебешка` била, ваква, таква. Единствено во серијата не ми се допаѓаа магиите и уништувањето ан демоните, но тоа беше суштината на серијата. Единствено што ми се допаѓаше беше приказната за животот на волшебничките и мислам дека од серијата ќе била погледана доколку не се претерувало со маѓии, демони и зли сили. Иначе, серијата имаше феноменален крај :smir:
Pa dobro zlite sili postojat, a i demonite isto, samo ne na toj nacin kako sto se pretstaveni vo serijata. Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom