Carding,VISA/MASTERCARD

Член од
9 мај 2015
Мислења
224
Поени од реакции
83
Ако воопшто има некој на форумов што се занимава со вакви работи,нека ми пише ми треба помош за полесно да дојдам до пристап до овие работи.Имаше форуми каде што постираа dumped картички и можеше да си нарачаш глупости од amazon/ebay/alibaba etc.Ги заборавив форумите,прилично хакерски беа.Не промовирам никаков форум овде,само помош барам да нарачам нешто поситно за ич пара :D,знам дека постојат уште.ThankZ.
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.885
Поени од реакции
14.366
Кај се сите мислења од темава? :pos:

Ако воопшто има некој на форумов што се занимава со вакви работи,нека ми пише ми треба помош за полесно да дојдам до пристап до овие работи.Имаше форуми каде што постираа dumped картички и можеше да си нарачаш глупости од amazon/ebay/alibaba etc.Ги заборавив форумите,прилично хакерски беа.Не промовирам никаков форум овде,само помош барам да нарачам нешто поситно за ич пара :D,знам дека постојат уште.ThankZ.
Пак да те прашам. Свесен си шо бараш?
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.257
Поени од реакции
3.607
мвр праќа меил до кајгана за ИП од кое е испратено мислењето и маил на кој е регистриран членот. кајгана мора да испрати, мвр ја пребарува ип по македонските провајдери кои мора да дадат ип историја според време на активност. чичковците во плаво тропкаат на вратата на почитуваниот член со повик за разговор а при тоа му се конфискуваат сите електронски уреди со кои имал пристап во изминатиот период... звучи како филм ама луѓе си лежеа/лежат за слично затоа што од дома користеле такви картички да си купат нешто, пуштат кредит на телефон и слично...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom